Forum devamliligi hk.

Konusu 'Forum Hakkında' forumundadır ve hasanateş tarafından 17 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Forumu, yanilmiyorsam 2009 yilindan bu yana takip ediyorum. Bu zaman zarfinda uye olmayi dusunmeden okudum, ancak sevgili heldicin yazdiklarini, tavsiyelerini takip edip, uygulamak bana 6 kilo almama neden oldu :) . Ve sonrasindada uye oldum. Gozlemledigim, uye olduktan sonra yonetimin, silinen mesajlarima istinaden attigi ve benim bot mesaj sandigim, politburo uslubu ile yazdigi resmi iletiler idi. Simdi, yasaklanan veya bazi basligi kilitlenen uyelerin de sikayetleri henuz tazeyken, yonetim katina katilim kriterleri aciklansa, bu kriterler nelerdir? Yeni yoneticiler alinsa fenami olur?. Modlar aneximeandros, flexor, yoklar. Comod lar, draft, demir00, rpac nadiren online ve gorevlerini yerine getiremiyorlar. Schwarzxxll ise, devamli moderasyon ile mesgul. Simdi vazifelerini yapamayanlar yerine, yapabilecek arkadaslar secilse artik ne dersiniz?. Bunun kriteri nedir siz sayin adminler aciklasaniz, yada forum uyeleri yeni moderatorler belirlese...bench_O

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17.06.12 00:30 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16.06.12 23:40 ----------

Ben kendime cevap vercek olursam, keske # mk7 mod olarak yeniden gorev alsa, wrestler, arson, jimraynor, beachboy, sakin oldugu zamanlardaki gibi zeuss, bilgisiyle R10, demircan256, sultanmehmed. Cok arkadas var bu gorevi yapabilecek.

RaJeV, StrongToMan, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    R10 bir daha dönmemek üzere forumu bıraktı.Kendisini ikna etmeye çok çalıştım ancak dönmedi.

Moderatörleri üyeler değil adminler seçer.

Azi ve hasanateş bunu beğendi.
  3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    hali hazırda malesef forum üyelerimiz yönetici adayı belirleyemiyorlar..ayrıca yönetici belirleme ve kriterize etme süreci zor bir süreç..

ayrıca politbüro şeklindeki yakıştırmanızı komik bulmadığımı bilmenizi isterim..

günlük hayatta da olduğu gibi sanal platformlarda da herkesi gönüllemek mümkün değil malum.bftr kurulduğundan beri takip eden üyelerimiz bilirler , forumda denenmemiş üslup, konuşulmamış geyik kalmadı.ama zaman içinde görüldü ki bu tarz gayri ciddi yaklaşımlar forum içi barıştan zirade karşılıklı alınganlıklar ve kırgınlıklar yarattı..forum amacından saptı..

kısacası zaman içinde hangi üslubun üyeleri kıracağını ya da onore edeceğini biliyoruz artık..

ayrıca pampa edebiyatını da eminim ki üyelerimiz çok tercih etmezler..mod.ların üyelere üyelerinde mod.lara küfür yağdırdığı platformlar çok yaşayamıyorlar ve katma değer sağlayamıyorlar malum..

Despo, FedoR, Azi ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  4. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Sn. Diez, yadiklarim panpa vs edebiyati disinda kaliyor, ki bende kulliyen karsiyim, benim gordugum, yonetim kadrosundaki arkadaslarin kendi kisisel isleri disinda foruma aktif katilim saglayamamalaridir. Soyle bir baktiginizda, son bir kac ayda, hangi yonetici teknik bir paylasim yapmis. Ornegi kac tanedir, Baktigimizda, sn. Schwarzxxll disinda diger co-modlarin online olamadiklari asikar, ayrica yazdiklarimi iyiniyet cercevesinde okumanizi isterim. Keza, politburo seklindeki yakistirmam, sizin komik bulmaniz icin degil, algidaki sekli belirtmek icindi.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:21 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:06 ----------

akil vermek gibi almazsaniz, platformlari farkli oldugu icin de link vermemde sakinca yoktur sanirim. 100,000 uyeye yakin bir sayisi olan www.iphoneyardim.net sitesinde ne modlar kufur ediyor nede uyeler. O yuzden kotuden ornek olmaz diyelim ve hayirli kandiller diyerek konuyu baglayalim. ;)

5. heldic

heldic forum Kurdu

Beğenileri:
    1.118
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    izmir
    benim tavsiyerim ile 6 kilo alman imkansiz kendi yaptigin hatalar olmali

Yaglar ve et yaninda yuksek karbonhidrat tuketimi gibi

6. ZeusS_

ZeusS_ Yeni Üye

Beğenileri:
    1.892
    Ödül Puanları:
    0
    Başlığa damgasını yine heldic vurmuş ;)

Ben bu konular hakkında konuşmak istiyorum, çok da söylemek istediklerim var ama...

Doğrusu yok bu işlerin düşün taşın ;)

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=pIlbhDFMq3Q[/YOUTUBE]

7. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    gerekli cevaplar verildi diye düşünüyorum..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş