Formu Korumak İçin..

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve erdem074 tarafından 3 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. erdem074

erdem074 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 2buçuk senelik bir body geçmişim var seneye kpss nedeniyle büyük ihtimal bırakmak zorunda kalıcam çünkü çalışmalar çok yorucu oluyor o halde ders çalışabileciği sanmıyorum bi de bunun beslenme tarafı var tabi bunlara vakit ayırabileğimi sanmıyorum..
    Sene boyunca formumu korumak için haftada 2-3 kere düzenli yüzme düşüncesindeyim acaba yardımcı olur mu yüzme bildiğim üzere tüm kas gruplarını çalıştırıyor.. Seneye kas kütlemi artırma derdinde değilim sadece formumu korumayı planlıyorum acaba işe yarar mı ? Yorumlarınızı bekliyorum..

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    kolay hareketler biliyoruz aslında ama formunu korumana yardımcı olur mu onu bi araştır derim benim şahsi görüşüm formunu korumana yardımcı olacağı yönündedir. bunlar vücut ağırlığıyla yapılan ve fazla zaman istemeyen hareketler.
    şınav
    mekik
    dips

bunun yanında yine fazla zaman istemeyen kardiyo hareketleride yaparak yağ yüzdenin artmasını önleyebilirsin
    ip atlama
    sabah koşusu

yüzmenin yanında bunlarıda yaparsan formunu koruyabilirsin diye düşünüyorum fazla zaman harcamayarak

Sayfayı Paylaş