Format atarken dosya koruma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ---RamSes--- tarafından 21 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar birazdan bilgisayarıma format atıcam ( recovery olarak ). Silinmesini istemediğim bir oyun var 16gb. Ben bu dosyanın silinmesine nasıl engel olabilirim ? Ayrıca harddiskim sadece C bölümünden oluşuyor. Bunun için bir program falan varmı ? Yedekleme falan duymuştum birara. Teşekkürler.

2. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    diski ikiye böyle hatta format atarken bi sayfa gelir,

Biçimle-Sil-Böl diye orda diski ikiye bölersin.. yada bilgisayar açık normal konumdayken.. ama benim bildiğim recovery de hiç bişey silinmiyo.. benim laptop çöktü bilgisayarcıya verdim adam oldu gel al dedi ertesi gün,gittim baktım hiç bişey silinmemiş recovery yaptım dedi

3. Predatel

Predatel Üye

Beğenileri:
    742
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    oVeR The HiLLs and FaR awaY
    2 cesit recovery yapabilirsin. Sisteme yaparsan dosyalarin silinmez. Oteki turlu yaparsan son guncelleme tarihine bakar.

xxbadyxx nin dedigi gibi diski de bolebilirsin ama kurtarmak istedigin dosyalar ile birlikte cok zamanini alir ama yapilabilir. Oyunun setup i varsa sende sadece save ledigin dosyayi da alabilirsin.

Setup un yoksa bir flash bellek al ve ona yukle :) blue ray in varsa yada oyunu bolup zipleyip dvd ye yazabilirsin ;) Baska alternatifler aklima gelmiyor.

Ama format atarsan butun dosyalar silinir. Hic bir sekilde kurtaramzasin.

Azi bunu beğendi.
  4. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar çok geç, attım formatı ve dosya silindi :D. Tekrar yüklüyorum şimdi :) Yardımlarınız için saolun :)

Sayfayı Paylaş