Flexor usta nerede?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ByVendetta tarafından 15 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Arkadaşlar çoğu kişinin bilmediği konu FleXor Hoca nerede bilen varsa bilgilendirebilir mi? Geri dönecek mi ya da şu an nerede bir bilgi istiyorum lütfen?

2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Flexor'un işleri yoğun sanırım. Ayaz da yok, D.wolf pek girmiyor forumdaki kaliteli adam sayısı az açıkçası. Kaliteli derken bilgili anlamında yani kimsenin kişiliğine laf atmıyorum yanlış anlaşılmasın. Daha sık online olurlar inşallah.

3. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    hadi flexor geldi burdayım yazdı ne dicen üstad seni özledik falan mı ....

bu konudan 50 tane var...

sakın yanlış anlama tartışma falan degil amacım ama burda olsa ne olacakki?

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Bu kaçıncı konudur flexor hocamız hakkında ya.
    Arkadaşlar forum bilgi paylaşım yerıdir.Kalıplaşmış konular zaten mevcut flexor hoca burda olsa sizin kişisel sorularını yanıtlayacagnı pek düşünmüyorum
    Flexor Ayaz Saydam veya digerleri Ayazın son mesajını okudugumda 23 yaşında felandı .şimdi 27 yaşında.Bu forumda olmamaları kişisel tercihleri olduklarına göre kurcalamaya degmez

Danny Boy bunu beğendi.
  5. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Bu başlıktan rahatsız olanları anlamak kolay olmasa gerek. Bu forumda bir konuyu araştıran her kullanıcının gözüne çarpan kişi Flexor'dur. Forumda epeyce gezinenlerce malum olduğu üzere bilgi ve tecrübe açısından Flexor'u geçmeyi bırakın ona rakip olabilecek adam bulmak kolay iş değildir.

Uzun lafın kısası forumla birazcık aşina olan bir kulanıcının ilk sorularından birinin "Flexor nerede?" olmasında yadırganacak, anlaşılmayacak hiçbir nokta yoktur. Flexor için bir başlığı çok görenlere derim ki başlığı bırak heykeli dikilse bu foruma yeridir. :)

ByVendetta bunu beğendi.
  6. ByVendetta

ByVendetta Üye

Beğenileri:
    162
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Antalya
    Sadece merak edip sordum da ne değişik mesajlar var yahu sorduğuma bin pişman oldum ,tamam arkdadaş banane Flexor Hoca'dan bir daha sorarsam iki olsun tabi bu da işin komik yanı , neyse yine de cevap yazanların emeğine sağlık diyorum.

Sayfayı Paylaş