FleXoR Hocamdan Yardım İstiyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve haktan tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. haktan

haktan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle hocama sonsuz teşekkürler böyle bir siteyi bizimle paylaştıgı için . . .

Hocam Kişisel bilgilerim
    Boy:1,79
    Kilo:74

Hocam ben gecen sene 3 ay boyunca kulaktan dogma bilgilerle Body yaptm(yaptıgımı sandım)
    Bu yılda biraz daha bilgili 1,5 Ay kadar Body yaptım Bıraktım Şimdi ise Bırakmadan Bi Programa Baglı Çalışmak İstiyorum.

Hocam Ben 2 Aydır Latin Dansları Ve Modern Danslarına Gidyorum Hafta Sonları 2 Gün Yani Bale Egzersizleri Yapıp Dans Ediyorum Ve Hayatım Boyuncada Yapmayı Planlıyorum.Vücudum Normal biraz göbek var kas yok.Genellikle İyi beslenmiyorum Çünkü geçmişte 90 Kilo oldugum için kilo Alma korkum var o yüzdende günde 1 ögünle geçiştiriyorum Yani Diyet ve Protein Takviyesi Almadan Çalışcam Az Yicem..

Emin olun hocam Programınıza tam uyucam ve her hareketi Barla yapcam Makinelerle yapmıcam.

Hocam sizden bir Program istiyorum zaten ben çok kaslı vücut istemiyorum danssa gittigim için sadece estetik Dursun Yeter Bana Bana Böyle Bir Program Yaparsanız Çok ama cok sevinirim Şimdiden Çok teşekkürler..

Şöyle bir vucud istiyorum hocam tabi bu kadar kas yapamam ama bunun gibi az kaslı estetik dursun yeter benim için..

Ekli Dosyalar:

2. yiğitcanharmancı

yiğitcanharmancı Yeni Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    0
    Yazdıklarınızı okumadım bile, kişiye özel başlık açmayınız. Burası bir forum.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    öncelikle başlığınız açıklayıcı olmadığı için kurallara aykırıdır..

ayrıca eğer özel sormak istediğiniz bir soru olduğunda üyelere kişisel mesaj atmalısınız..

Son düzenleme: 27 Ocak 2009
    saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş