1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Flexor hocamızın 4 aylık programında 3. ay sonu

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve omer1855 tarafından 6 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Boyum 1.76 kilom ise bu yaz başında spora başladığımdan beri 73 kg. BB'yi Flexor hocamızın yeni başlayanlar için düzenlediği 4 aylık programa göre yapıyorum ve 3. ayın sonuna geldim. Son 1 aylık programa başlamadan önce resimlere bakarak görüşlerinizi ve yorumlarınızı almak istedim. Bu zamana kadar ki gelişme normal midir, tavsiyeleriniz nelerdir?
    Son 2 aydır antrenman günlerinde düzenli olarak L-Carnitine kullanıyorum ayrıca son 2 haftadır da düzenli olarak (sitedeki arkadaşlarımızın tavsiye ettiği kullanım şekliyle) weider pure creatine kullanıyorum.
    Teşekkür ederim.

2. harun yahya

harun yahya Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    umarım istediğin vücuda sahıp olur azımlı olmak en önemlisi aklında bize örnek olarak göstere bileceğin bi vücutcu ya da ünlü var mı ya da forumdan bi üye

3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    çoğu kişi bu bölüme resimlerini atarken hep son resimlerini koyuyor ve gelişim nasıl diyor. bu nasıl bir sorudur biz bodyciyiz kahin değiliz arkadaşlar. gelişimi görmek için önce ilk halinle son halini karşılaştırmamız lazım dimi. sence biz bu resimlerden gelişimi nasıl anlayabiliriz kimi hayal edelim? başlarken şişmanmıydın,yoksa zayıfmıydın bunu bile belirtmemişsin. ben bu vücudtaki gelişim için yorum yaparsam aşmış olurum zaten insan üstü güçlerim olması lazım ki maalesef yok. ama vücudun da gelecek var onu söyleyebilirim.

TuGhAn bunu beğendi.
  4. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Şu an elimde ilk resimlerim yok malesef olsa koyardım emin olun. Sizden istediğim sadece bu resimlere göre söylenebilecek ne varsa söylenmesi. İlk resmimiz yok diye forumda hiç konu açmayalım mı veya istekte bulunmayalım mı?

5. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    tabiiki hayır ama sorunuzuda buna göre sorarsınız şimdi benim demek istediğimi anlamamışsınız. herhangi birşeyin gelişimini görmek için önce ve sonra resimlerini görmemiz lazım. görmeden gelişim hakkında yorum yapılamaz. ama senin şunu yapman lazımdı. bilgilerini verirdin, derdinki vücudum sizce nasıl, geldecek varmı vs. eksik bölgelerinide şu an tartışmak anlamsız.

6. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bir de yakın bir zamanda creatine' e takviye olarak

protein tozu (optimum whey) + l-glutamine + bcaa

gibi bir kombinasyon düşünüyorum. Bcaa yı amino acit ile değiştirmek doğru olur mu? Bu konudaki görüşlerinizi de alabilir miyim?

Arkadaşlar fotolara ve bundan önceki mesajıma göre olumlu ya da olumsuz görüşlerinizi belirtebilir misiniz? Şu an dışarıdan görüşlere çok ihtiyacım var, yorumlarınızı esirgemeyin lütfen. Bu arada yaşım 20 belirtmemişim ilk mesajımda.

246 kişi bakmış. Allah hepinizden razı olsun arkadaşlar.

Son düzenleyen: Moderatör: 9 Eylül 2009
  7. efesen

efesen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    usta kanatların olduğu fotorafta sol kanadın daha fazla calısmıs gözüküyor bilgin olsun. Daha calısman lazım. Yağ fazlan olduğu icin kasların cıkması zaman alıcak o yüzden moralini bozmasın. Ben göğüsleri 1 senede cıkarmıstım adam gibi :D

omer1855 bunu beğendi.
  8. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Üyelere usta, üstad, abi, abla gibi hitaplarda bulunmak yasaktır.
    Lütfen sadece kullanıcı isimlerini kullanınız.

9. omer1855

omer1855 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ya kanat farklılığı bana biraz pozdan kaynaklanıyomuş gibi gözüktü, sağ kol sol kol pozisyonu öyle göstermiş sanırım :D Kendimde böyle birşey gözlemlemedim çünkü, Lat Pull Down hareketinde sol tarafı daha fazla çekip sağı daha az çekmiyorum :p

10. efesen

efesen Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    heheh olabilir. ben vg ye baslamadan önce şınav cekerken hep sol üstüne abanmısım, o yüzden sol göğüs daha büyük mesela.. ama zaten bir sürü vg cide böyle kusurlar oldugu icin psikolojik olarak rahatsız etmiyor :)

Sayfayı Paylaş