Fitness

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Meriç_91 tarafından 11 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Meriç_91

Meriç_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar ben vücut geliştirmeye başladım bir hafta sonra yaklaşık 2 ay olacak maalesef yemeğime dikkat edemiyorum bir hafta sonunda dolucak iki aylık sürede göğüslerimde kollarımda az omuzlarda biraz belli olacak şekilde gelişmeler gördüm fakat tabiki yeterli değil besinlere çok dikkat etmediğim halde böle oldu ama karın tabiki ne kadar çalışşsam olmaz biliyırum besin çok önemli benim merak ettiğim besinlere fazla dikkat etmediğimizde gelişme ne kadar ölçüde olur yoksa sadece karın kasları o baklava tabir etttiğimiz kaslarmı gelişmez

2. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    dikkat etmiyorum derken proteinle ilgili daha çok bu kasların gelişmesi olayı ama karın olayı ise bambaşka yağ oranını düşürme olayı ki o da besinlere dikkat etmeden olmaz eğer ben beslenmeme dikkat etmeyeceğim diyorsan öğle ve öğleden sonra ve aksam 2-3öğün et tüketmen veya protein kaynaklı birşeyler yemen kaslar proteinle gelişir çünkü protein almazsan istersen 500 barfiks çek herhangi bir kas kütlesi artmayacaktır. kolay gelsin.

3. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    Beslenme düzgün olmazsa hiç bişey olmaz diyebilirim sana . Hep derler bu işin %30 u antreman %70 i beslenme bana kalırsa antreman daha kolay ve daha zevkli beslenmeyi düzgün yapmak gerçekten zor iş hep boğazına mukayet olmak gerek hemde (eğer zayıfsan ) hayvan gibi et pilav makarna yumurta yemen lazım eğer bunları alamıyorum yapmaya zamanım yok diyosan protein tozuyla destekliyecen ama protein tozu alıncada diğer besinlerden protein almayı kesmemen lazım sonuçta bi destekleyici protein tozu .

4. Meriç_91

Meriç_91 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 12 Nisan 2014 ---
    Hımm peki anladım onuda yağ oranu düşme lazımda onun için nasul bir yeme düzeni olması lazım yani protein ağırlıklı yiyerek yada karın nasıl çıkartabiliriz neler yapmamız lazım şimdiden teşekkürler

Sayfayı Paylaş