Fitness Yönlendirme

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ssezgin tarafından 2 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Ssezgin

Ssezgin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Üstadlar iyi günler;
    Bende sizler gibi fit bir görünüm kazanma yoluna girmiş bulunuyorum.
    Kısaca kendimden bahsedicek olursam 19 yaşındayım (Temmuz da 20 nasipse) 1.90 boy 69 kg ağırlığım var.
    Sporla eğer hala mümkünse boya bir kaç cm daha katmak istiyorum.Bu sebeple squad tarzı hareketlere girmeyi pek düşünmüyorum.
    Asıl sormak istediğim konu ise çevremde bu sporla ilgilenen arkadaşlarım aşırı zayıf olduğumu ve sürekle gainer vb. ek suplementler tüketmem gerektiğini dile getiriyor.Ben şu halde ki vücudumu belirgin bir seviyeye kaç kg ağırlıkta ve en seri şekilde nasıl getirebilirim ayrıca bu kadar zayıf olmam bu hedefe ulaşmama eksi olarak etkide bulunur mu , beslenme programım nasıl olmalı ve bu gainerleri ilk aydan almam ne kadar doğru olur? Biri beni bu konularda aydınlatırsa çok memnun olurum .
    Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Mayıs 2013
  2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : kilo almak

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş