Fitness sevmeyenler ? içeri lütfen

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve oquzhan123 tarafından 9 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Merabalar öncelikle konum size ilginç gelebilir fakat ben fitness e karşıyım tabi ( tabi vucud normalse cok yaglanma yoksa kişi normal bi vucuda sahipse fitnese karşıyım ) yani bariz belli olan bi yağlanmayı erirmek icinse neden olmasın:)

şöyleki her kişinin kasları simetrik olmuyor bazılarının karın kası yamuk veya birbirinden farklı olabiliyor bazılarınında gögüs kasları , fitness yağ erittiği için kaslar dahada belirgin oluyor tabi kasları güzel sekilliyse fitness neden olmasın:) fakat bu birazda şans meselesi ve herkes sanslı olamıyor malesef ki herkesede kas yakısmıyor acıkcası bu bir gerçek : bende body e başlamadan önce( sanki seneler geçmiş gibi:D:D ) 2 ay önce yani herkes vucudun güzel yapma vucudun böyle daha güzel denildi bende yavaş yavaş ilerliyorum abartmadan fitnessde yapmadım söyle bi bakarsanız kas göremessiniz ama vucudumu herkes beğenir gerek kemik yapısı yönünden gerek duruşundan vs cok beğenilir isteyen olursa fotoğraf koyabilirim

ek olaraktan : bütün kemikler meydana cıkıyor bütün kaslar cok belirgin bana kötü geliyor acıkcası benim görüşüm budur

Son düzenleme: 9 Haziran 2011
  2. simitci88

simitci88 Üye

Beğenileri:
    194
    Ödül Puanları:
    53
    oquzhan123 ben yaz tatilinde ful fitness yapıcaktım moralimi bozdun :DD şaka bi yana yağlı insanlar fitnessla zayıflayıp kas yapıyo demişsin ama zayıflarda fitnessla ve düzenli beslenmeyle kas kütlesi şeklinde kilo alabilir (az da olsa) yani aynı kapıya çıkıyo bri şişmanlayarak biri zayıflayarak öyle değilmi?

3. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    tabide benim demek istediğim normal vucudda bi insanın kaslarım daha cok belli olsun diye fitness yapması : bende bu düşünceydeydim kaslar bi ortaya cıktı nerdeyse hiç ortantılı değil %80 herkesin böyledir gerek karın gerek gögüs olsun birbirini tutmaz yani orantılı olması ıcın genetik bi şans gerek bu sebeple herkes fitness yapmamalı : ben fitness bi süre yaptım dediğim gibi kaslar orantısızdı sonra bıraktım hafifden yaglandı vucudum( ben istedim yaglanmasını ) suan gayet kaslarım belli fakat arasıdaki orantısızlık anlasılmıyor gögüslerimde : he ama baya baya bi göbek varsa heraldde yapılmalı fitness yani:D veya farklı bi yağlanma

Sayfayı Paylaş