fitness programı lazım

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve morpius tarafından 17 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. morpius

morpius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    vücudum kilo almaya elverişli olduğu için bady yapmak istemiyorum herkes şişmeyi ister fakat ben zayıf ve şekilli kas istiyoruım bir süre önce bady yaptım ki pişmanım genetik olarak zaten iri bir yapıya sahip olduğum için zayıf kas istiyorum fakat program konusunda bana yardımcı olacak arkadaşlardan cevap bekliyorum bu işi bilen bir kşi evde yapabileceğim bir resimli program gönderirse çok memnun kalacam.işim gereği evde spor yapabiliyorum şimdiden ilginize teşekkür ederim

2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    fıtness programlarıda vg programlarından pek farklı degıldır temelde aynı hareketlerı yaparsın tek fark fıtness tarzı calısrken daha hafıf kılolarla daha cok tekrar yaparak calısırsın artı olarakda cardıo calısmaları yapmalısın madem daha sekıllı kuru bır vucut ıstıyorsun cardıo yapabılırsın bunuda ıyı bır dıyetle yedıgıne ıctıgıne dıkkat ederek proteın agırlıklı beslenerk yaparsan daha cabuk yol alırsın evde calısyorum dıyosun forumda evde calısanlar ıcın programlar mevcut onlardan faydalanabılırsın cardıo ıcınde kosabılırsın ıp atlayabılırsın asagı yukarı herkesın sana onereceklerı bunlardır eger ımkanın varsa bır salona yazıl derım ben yok dıyorsanda bunları uygulayarak ılk bastada forumu bıraz ınceleyerek ıse baslayabılırsın ....

ıyı calısmalar

3. morpius

morpius Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür Ederim Ligilendiğin Için Bir Süre Dediğin Gibi Ev Programlarini Yapicam Bakalim Neler Olacak Birde Bende Cla One Var Yağ Yakici Onlarinda Faydalari Olurmu Cleanbuterol,efedrin,venrolin Bunlar Bende Mevcut Sence Nasil Bir Kür Izlemeleiyim Yardimci Olursan Sevinririm Teşkkürler

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    fitness denince aklınıza ne geliyor bilmiyorum ama size önerim Flexor'un evde body başlığını incelemeniz..
    siz o programı uygulayın korkmayın .. hemen istesenizde şişemeyeceksiniz zaten..

bunun dışında ek bir programa gerek kalmaz diye düşünüyorum başlangıç için..
    zaten istediğiniz fit vücut bile olsa 1seneden önce ağır body ile bile ancak kavuşulabiliyor , o da genetiğiniz ve beslenmeniz uygunsa..

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/evde-dumbell-ile-al-ma-t13409.html

Sayfayı Paylaş