Fitness mi BB mi.?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berkeaydin tarafından 10 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. berkeaydin

berkeaydin Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar.Arkadaşlar body sporuyla ilgileniyorum fakat aklıma bir konu takıldı.Öncelikle 1.76 boy 58 kiloyum ve zayıfım görüldüğü gibi.Protein tozu ve gainer aldım.Ben öyle buradaki abilerimiz gibi büyük kütleler tarzında bir vucüt yapısı istemiyorum.Evet kütle olması gerekli ama tabiri caizse plaj vucudu denilen vucüt tarzı herzaman hayalimdir.Bu Fitness ile mi yapılabilir yoksa normal bb sporu bu sonuçları doğurur mu?İkisi arasındaki fark nedir ve eğer fitness diyorsanız onun çalışma tarzı nedir.
    Teşekkür ederim.

2. opeh

opeh Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    fatih
    Yer:
    manisa merkez
    kas inşa etmek istiyorsan, o elindekileri verimli kullanamak istiyorsan, bb. derim,
    sonuçta her bb yapan 2 ayda o dediklerin gibi 66cm kollu olmuyor, istediğin ölçüye ulaştıktan sondra form koruyup kas gelişimini durdurabilirsin, plaj vicuduna sahip olabilirsin, ki bunun içinde en az 2 yıl uğraşman gerek ,çünkü çokzayıfsın.

3. BassHunter

BassHunter Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Önce kendini vererek belirli bir seviyeye gel ondan sonra yolunu çizersin. Merak etme o çizgiyi yanlışlıkla aşamazsın zaten.

Sayfayı Paylaş