fitness mekanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve karamiki tarafından 14 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. karamiki

karamiki Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    beyler, ben çok aşırı böyle hayvani kas yapmak değil de, böyle güzel bi karna, sağlam karın kasına sahip olmak istiyorum, hani kaslı bir göğüs olsa da fena olmaz, ama aşırı büyük ideallerim yok vurdum mu otturiyim gibi. şimdi başladım 1 aya yakındır mekikti şınavdı felan, ama galiba fitnese gitmek gerekecek. motivasyon açısından gerekli evde bayabiliyo. size sorum mecidiyekoy fulya taraflarında ÇOK PAHALI OLMAYACAK bi mekan tavsiye edebilir misiniz, dedigim gibi amacım kaslı bi karın, deli gibi vucut gelistirmesem de olur. baz yerler çok pahalı :(
    simdiden eyvallaaaaah.

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Pahalı mekanda daha çok kas yapacaksın diye bir kaide yok zaten. O istemediğin vücuda ulaşman zaten kolay bir olay değil dert etme.

3. timsah48

timsah48 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Makinaları eski olmayan, kalabalığı daraltıcı olmayan ama en önemlisi hijyenik bir ortamı olan spor salonu bulmak gerek bence.

4. [FaDetoBLaCK]

[FaDetoBLaCK] Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    walla harbi salon fiyatları almış başını gidiyor türkiyede...ucuz ve nezih bi ortam bulmak lazım...kadıköy de boğaya yakın bi yerlerde warsa ben de orda gitcem...

5. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    hayvani kas yapmak,deli gibi vücut geliştirmesemde olur :? :shock: bunlar ne biçim tabirler.bizim salona gelip ronnie nin fotosunu gösterip''hocam ben 6 ay askere gidene kadar gelecem ama bunun gibi olmak istemiyorum ''diyen adam geldi birden aklıma .. gideceğin herhangi bir salonda en ucuzunda bile senin istediğin kadar vücut yapılabilir.schwarxxl ında dediği gibi pahalı oldu diye çok gelişceksin diye bi şey yok ...kolay gelsin

Sayfayı Paylaş