Fitness ile yeni tanışan odtülükız

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hatice UZEL tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Hatice UZEL

Hatice UZEL Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kıbrıs
    İyi günler,

Öncelikle herkese merhaba. Fitness ile ilk defa bu yaz tanışmıştım ama 3-4 haftalık bir süreçti. ODTÜ kuzey Kıbrıs Kampüsü'ne bu sene geldim ve doğal olarak yeni başladığım iş yarım kaldı. Burada okulun spor salonuna kayıt oldum ama gelen herkese başlangıç programları dağıttılar ve personal trainer & training imkanları mevcut değil. Kısacası bir yerden başlamak istiyorum ama bilgi dağarcığım "0" ve ne yapmam gerektiği konusunda bir şey bilmiyorum. 7-14 yaş arasında yoğun bir spor hayatım olmuştu. (Taekwondo - Atletizm - Masa Tenisi ) Sınav dönemi başlayınca lise hayatım boyunca hiç bir spor etkinliğine katılamadım ve her şeyi yarım bıraktım masa tenisi hariç ve bundan dolayı haliyle kilo aldım. Tekrar spor hayatına dönebilecek vaktim , zamanım yok ve durum bunu gerektirdiği için kendimi fitness alanında geliştirmek istiyorum.Boyum 163 cm , kilom 55.4 kg ve basen , bel bölgesinde problemlerim olduğu için bir antrenöre veya online destek verebilecek birisine ihtiyacım var. En kısa sürede yardımlarınızı bekliyorum.

Sayfayı Paylaş