fitness ile hacim kazanımı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve prayer tarafından 9 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    evet arkadaşlar hepimizin bildiği gibi vg de hacim, fitness de kondisyon ve şekil daha ön plandadır peki fitness yaparak ne kadar hacim kazanabiliriz ?

örnek vermek gerekirse : 32 cm kolu olan 180 boyunda yağ oranı yüzde 11-12 civarlarında gezen 75 kiloluk biri ( bu ben oluyorum :) ) 38 cm lik kola fitness la ulaşabilir mi bunu ne kadar sürede yapabilir ? ( kas kazanma hızının ortalama seviyede ve beslenmenin iyi olduğunu varsayalım )

veya daha kolay bir yoldan ; fitness yapanlar ( ya da yapmış olanlar ) kazandığı ölçüleri yazabilir mi ?

Coyote bunu beğendi.
  2. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    olabilir tabiiki. ama agırlık calısmalarıyla bunu cok daha kolay vede rahat bir sekilde elde edersin. agırlık calısmalısın.

3. zoparrat

zoparrat Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Edirne & İzmir
  4. prayer

prayer Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0

ayaz o kütleyi kazanmak için çok ağır giriyordu bildiğim kadarıyla ( mesela 8 tekrar ) ama fitness da 12-15 tekrar arası yapılıyor diye biliyorum yanılıyor muyum ?

not: basketbol oynadığımdan dolayı fazla ağır girmek şut dribling gibi özelliklerimi etkiler diye tırsıyorum doğrusu :)

Sayfayı Paylaş