fitness dan resmen şiştim :(

Konusu 'Kadınlara Özel - Fitness ve Antrenman' forumundadır ve Ginny tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    biyoloji kitaplarına ben olsam sırtımı dayamam..

biyoloji kitapları cardiodan hiç bahsetmeyerek sadece besinlerin yakılma sırasından bahseder..bizlerde biyoloji okuduk..
    biyoloji kitapları yatan yağlı bir hastanın yağları dururken neden kas kaybettiğini bu kapasite ile açıklayamazlar..

iş cardioya gelince cardio derecesi yada nabız derecesi önemli..nabzı belirli miktarda tutamazsanız ve tempoyu koruyamazsanız ki buarada artan süreden dolayı kortizol hormonuda devreye girer ve protein enerjiye çevrilir..

HUMOR, kimodedim, bonatschi ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  2. Jevric

Jevric Yeni Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    peki o zaman, ağır kardiyoya devam

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Yapılan bütün açıklamalardan sonra bu sonuca mı vardınız?
    ...

diez kardio ile yağ yakımında çok önemli bir konuya bahsetmiş: nabız sayısı

Bu konu forumda yakın bir zamanda kaynaklar da gösterilerek detaylıca tartışılmıştı.
    MT'nin verdiği link bu tartışmanın linki..
    Niye incelemiyorsunuz?

En azından bütün bu açıklamalardan sonra varmış olduğunuz yukarıda tek cümle ile özetlediğiniz sonucu biraz genişletmiş olursunuz...

Hatta ben de size yardımcı olayım:
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/yag-yakmak-ve-ncelmek-nas-t3501.html?t=3501&highlight=nab%FDz

aneximandros ve saydam bunu beğendi.
  4. EyeSeeYou

EyeSeeYou Özel Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    0
    sizi görmeden kesin bir yargıya varmak zor...yazdıklarınızdan hareketle konuşmak gerekirse: kalın yapınız vücudunuzdaki yağ oranından dolayı olabilir...yağ oranınızın düşük olduğunu söylüyorsunuz (ve de ölçülmüş) ama vücudumuzdaki yağlar sadece deri altı yağlar değil...4 çeşit yağımız var ve bunlardan biri de doku arası yağlar...belki de genetik olarak,deri altı yağınız artmıyor ama doku arası yağlarınız sizi kalın gösteriyor...kaslar da geliştikçe,bu doku arası yağlardan dolayı kalın gözükmenizi teşvik ediyor...yağ eritmeyi amaçlayın...bence bir süre karbonhidrat bazlı diet yapın (düşük ve ölçülü karb dietleri)...proteininizi yüksek yağları da düşük tutun....cardio çalışmalarınıza da abartmadan devam edin (günde 45-50 dk.yı geçmeyin)...haftada 2 gün ağırlık çalışın tüm bölgeleri ve ağır çalışın (veya bölgeleri bölün 4 gün çalışın)...düşük kg-yüksek tekrar yapmayın, bu kas kaybına neden olur...kaslarınızı muhafaza edin,erimelerini minimuma indirmeye çalışın...unutmayın,kası yapmak zor eritmek kolaydır...tekrar ediyorum,sizi görmeden yazıyorum, bu ne derece isabetli bilmiyorum ama yazdıklarınızdan elde ettiğim kanaat bu yönde....

diez ve saydam bunu beğendi.
  5. FLEX-POINT

FLEX-POINT Özel Üye

Beğenileri:
    682
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    FITNESS ANTRENÖRÜ
    Yer:
    kırklareli\lüleburgaz
    sabah aç karna açık havada koşuyu dene. pilatese önem ver. çünkü fitness ta kaslar enine gelişme gösterirken pilates te bu tam tersidir. boyuna uzayarak çalıştırır kasları.

matiz ve kimodedim bunu beğendi.
  6. txen10

txen10 Yeni Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    sana komik gelmesin ama kaslı görünmen ila sporla alakalı birşey olmayablir genetikte olablir nasıl inceleceğini ki genetikse daha bizor sanırım burdaki daha bilgili kişiler söyler ama birde kemik kalınlığıda o görüntüde önemli olablir bence. nasıl göründüğüne bağlı ya bazı baynlarda gayet çekici duruyor o yapı :)

7. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    fotoraf olmadan nekadar çok kaslı olduğunuzu anlamak mümkün değil şahsi fikrim gayet iyi durumda olduğunuz. keyfinize bakın gıdadan keseye kalkmayın. kas yakmak gibi bir konuya da eğilmeyin illa uzatcam diyosanız. bildiğim kadarıyla plates kas uzatıyo. yüzücü vücudu gayet hoş bir vücuttur bir yüzücüden daha iri olduğunuza inanmıyorum

örnek http://graphics.ocsn.com/schools/stan/graphics/wswim_wallpaper.jpg

Son düzenleme: 11 Nisan 2009
  8. SlnShn_

SlnShn_ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranınızın düşük olması çok iyi birşey evet fazla kas bencede hoş değil bayanda bunun için kasların ana besin maddesi proteini azaltmanız gerekiyor karbonhidrat seviyenizi normal tutun artırırsanız yağlanır ve kilo alırsınız sadece protein alımını düşürün ve kendi ağırlığınızla bölgesel hareketler yapın ayrıca cardio yapın bunlar yeterli olur

9. hasanateş

hasanateş Üye

Beğenileri:
    565
    Ödül Puanları:
    103
    Gecen uzuuunn sureden sonra post'un umarim yardimci olmustur.

Sayfayı Paylaş