Fitness Antrenmanı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve by_bambam tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Merhaba,

Aynanın karşısına geçtiğimde çokta olmasa da var olan göbeğimden dolayı zayıflamak amacıyla spor salonuna yazıldım.Amacım zayıflayıp yağsız fit bir vücuda sahip olmak...17 yaşındayım boyum 1.83-1.85 arasında kilom 88-85 arasında kilo hakkında net bir bilgim yok salondaki tartı bozuk :)

Salona gittiğimde yaptığım hareketlerin isimlerin tam isimlerini bilmiyorum bazılarını forumdan araştırıp buldum ve yapış sırasıyla yazacağım..Diğerlerini de tarif etmeye çalışacağım...

Öncelikle
    1-Koşu bandı(500 mt yürüyüş 3km koşu)
    2-Isınma Hareketleri

Karın Hareketleri
    1-Twist 100x3
    2-Düz Mekik 20x3
    3-Sırt Mekiği 20x3
    4-Kollar Sabit Bacakları Karna Çekiş
    5-Sopayı Enseye Koyup Sağa ve Sola Dönüş

Aletler
    1-Seated (Cable) Row 20x3 BÜTÜN HAREKETLERDE AZ AĞIRLIK ÇOK TEKRAR
    2-Wide-Grip Lat Pulldown 20x3
    3-Butterfly 15x3
    4-Leg Extension 25x3
    5-Sehpaya uzanıp kollarımla aletin tutma yerlerinden yukarıya doğru kaldıyorum 15x3
    6-Bacağın İç,Dış.Ön,Arka kısımların çalıştırdığım bir alet 20x3

Final
    1500 metre koşu

Not :Bacak hareketleri dışındaki her hareket azami 20 kgla yapıyorum yağ yakmak için fazla tekrar az ağırlık

Sayın Hocalarım bu program dahilinde 1 aylık bir süreçte ne kadar kilo verebilirim tabiki de yemeğe de dikkat etmem gerekiyor ona da az çok dikkat ediyorum özellikle ekmek konusunda daha az tüketmeye çalışıyorum..Birde istediğim vücuda ulaştığımı düşünürsek bu antrenmanlara devam mı etmeliyim

2. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Program hakkında öneride bulunabilecek kimse yok mu?

3. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    programda bir sorun yok ne kadar azimle uygularsan ve duzgun beslenirsen o kadar kilo verirsin = bu tamamen sana ve bunyene bagli ?

by_bambam bunu beğendi.
  4. by_bambam

by_bambam Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    program da aksaklık yapmıyorum koşu bandında küçük kaçamaklar yapıyorum arada sırada biraz yeme konusuna dikkat etmem gerekiyor yeme konusunda tüyo verebilirmisiniz

Sayfayı Paylaş