Fit4life

Konusu 'İzmir' forumundadır ve cthax tarafından 22 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cthax

cthax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Fit4life Fitnessclubs
    İzmirde 1500 m2 kapalı alanda kaliteli sporun ve sağlıklı yaşamın yeni adresi olan FIT4LIFE Spor Merkezi kaliteli ekipmanlar ve eşsiz deniz manzarasında eğitimli profesyonel hocaların eşliğinde spor yapmanın keyfinı Izmire ayrı bir boyut getirmiştir.
    Açıklama
    Eşsiz manzarası ile spor yapmanın keyfine varamayacağınız FIT4LIFE özel fiyatları ile tüm salon ve grup aktivitelerinden faydalanmak için siz sevgili spor severleri ve sağlıklı yaşam sevdalılarını beklemektedir.
    Izban ile cok kolay ulaşım.
    Aliağa - Menderes hattıinda Salhane (İzmir Adliyesi) duraği karşısinda.
    Misyon
    Temiz ve nezih bir ortamda huzur dolu sağlıklı saatleri sporseverlere yaşatan FIT4LIFE teknolojinin son yeni nesil cihazlarını kullanmaktadır. Spor severlerine verdiği kartlı takip ve kullanım sistemleri ile de kompleks içinde rahatlık ve nezih bir ayrıcalık yaşatmaktadır.
    E-posta :[email protected]
    Telefon :0232 486 81 04
    İnternet Sitesi: http://www.fit4life.com.tr
    Yer: Anadolu Cad. 23/A (ALTINYOLDA CORNERS AVM)--TEL:486-81-04, Izmir, Turkey

2. hseyin

hseyin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Giden varmı fit4life'a arkadaşlar, nasıl?

3. fthhllrdm

fthhllrdm Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    İzmir
    aynen, ben de giden var mı diye araştırmak için baktım. ben önümüzdeki eylülden itibaren gitmeyi planlıyorum bakalım. gidiyo olan arkadaslar varsa da yorumda bulunurlarsa güzel olur :)

Sayfayı Paylaş