Fikirlerinizi alabilir miyim? Doğru yolda mıyım?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve adonislierkek tarafından 26 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. adonislierkek

adonislierkek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba, iyi sporlar..

Şimdi size kendimden bahsedicem geçen sene yaklaşık 6 ay body yaptım ama beslenme hakkında hiç bilgim yoktu düzensiz yaptım diyelim. Daha sonra dirseğimde bi sorun oluştu 6 ay da ara verdim yalnız evde mekik falan eksik etmedim. Ve tekrar başlamaya karar verdim 2. ayı doldurdum düzenli bir şekilde besleniyorum. bir de whey protein tozu takviyesi aldım yalnız henüz başlamadım forumda gördüm 3. ayı doldurmadan başlanması sakıncalıymış. Benim 6 aylık body geçmişim olduğu için 2. ayda başlasam olur mu yoksa 1 ay daha sabır edeyim mi?

1 sorum daha spor salonuna haftada 4 gün gidiyorum pazartesi-salı-perşembe-cuma günleri. Ben yağ yakmak istiyorum vucut yağ oranım %14 hedefim %8-%10 arası çarşamba ve cumartesi günleri cardiyo yapsam nasıl olur? Pazar günü off.

Yaşım:18
    Boyum: 1,85
    Kilo: 78

Vucudumun fotoğrafı:
    http://m1305.hizliresim.com/19/u/nhsqz.jpg

Son düzenleme: 26 Mayıs 2013
  2. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Amacın sadece yağ yakmaksa eğer vücut geliştirmeyi bırakmanı öneririm. Yok ben kaslarımı geliştiricem hemde yağ yakıcam diyorsan kas kütlesini koruyarak yağ yakmak zordur. Beslenme tipleri çok farklı. Aynı dertten bende muzdariptim gittim olimpik havuza yazıldım en iyi kardiyo yüzmek. Evde kendi programımı çalışıyorum vg olarakta. Salona gidiyosan hala hocanla konuşmalısın.

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş