Fikirlerinize İhtiyacım Var

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kLkN7 tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. kLkN7

kLkN7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Ben 13 yaşındayım. Boyum 1, 65 ve kilom 60. Biraz toplucayım. Bu durumdan kurtulmak için spor salonuna gidiyorum. Spor salonunda yürüyüş bandı, bisiklet, kürek vs tarzı şeyler yapıyorum. Ayrıca göbek kısmının yan tarafındaki fazlalıklardan kurtulmak için de çalışmalar yapıyorum... Ardından da bazı karın kası çalışmaları yaptıktan sonra en son omuz için bazı hareketler yapıyorum. ( Kusura bakmayın hareketlerin adlarını bilmiyorum o yüzden size diyemiyorum. ) Her neyse spor salonuna gidiyorum ancak daha kaslı bir vücut yapısına sahip olmak istiyorum. Amacım bodybuilding falan değil. Sadece kas oranımın daha fazla olmasın istiyorum... Evde kapıya asılan barfiks barı var. Ondan faydalanıyorum biraz. Ve ipim var ip atlıyorum ayrıca... Şınav mekik falan da yapıyorum evde.Aslında yaz boyu yüzmeye gitmeyi planlıyordum ancak olmadı işte. Neyse seneye artık. Siz bana ne önerirsiniz ? Evde dumbell ile yapacağım hareket var mı ? Boyumun uzamasını engellemeden yapabileceğim ? Herhangi bir bölge olabilir. Ama ön kol, göğüs veya omuz tarzı olursa mutlu olurum. Cevaplarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

2. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Evde yapabilecek vücut ağırlıklı ve dumbell programı var forumda yeni başlayan kısmına göz at .

3. kLkN7

kLkN7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Boyla ilgili bir sıkıntı olur mu ?

4. jackmaldow

jackmaldow Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    LA / California
    Hayır olmaz .

kLkN7 bunu beğendi.
  5. kLkN7

kLkN7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Başka fikri olan ?

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    boy ile ilgili çok soru geliyor vg sporu boyu olumsuz yönde pek etkilemez ağır kilolarla squat yapacaksın yada enseye press ancak onuda istesende yapamazsın zaten hatta onlar bile boy uzamasını durdurmayada bilir onun için rahat ol forumda yeni başlayanlar bölümünde evde yapılacak hakaretler var salona gideceksen yine yeni başlayanlar için 1-2 aylık antreman programı mevcut tam anlamıyla body building zaten yapmak kolay değildir seninki fitness olacak zaten kilo problemin varsa en önemli şey mide bel hareketlerinden çok beslenmedir abur cubur vs şeylerden uzak dur karın bel hareketleri o bölgeyi evet sertleştirir ama yağlar kalır aynen öyle

kLkN7 ve thetramp bunu beğendi.
  7. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    klkn7 , sanırım aradığın soruların bir çoğunun cevabını imzamdaki linklerde bulacaksın,yağlanma konusunda rockybalboa7 gerekli bilgiyi vermiş zaten yediklerine dikkat etmeli gerekirse diyet yapmalısın..
    kolay gelsin..

kLkN7 ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  8. kLkN7

kLkN7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    thetramp ve rockybalboa7 : ikinize de çok teşekkür ederim. Beslenme konusunda zaten dikkat ediyorum. Abur cubur ile aram bir aralar iyiydi ama şimdi uzak duruyorum. thetramp imzandaki linklere de bakacağım. Sağolun.

9. orsak26

orsak26 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Eskişehir
    Ben Şuanda 15 yaşındayım ve 13 yaşındayken yemegimi yer oyunumu oynar yatar uyurdum , 13 yaşında boyum 163 idi şuanda 183 boyum var ve fizigim çok güzel omuzlarım genişledi ve vücut geliştirmeye başlayalı 4 ay oldu , bu yaşta zayıflamak için spor salonuna gitmek çok yanlış ki ne olursa olsun o yaglar senin işine çok yarayacak , zamanla top peşinde koşa koşa üstüne boyda uzayınca kendindeki gelişmeye sen bile hayret edeceksin emin ol . şuanda ergenligin başında oldugun için beni takmıyacagını biliyorum ama ben genede yazıyım dedim :) ben daha vücut geliştirme diye bir spor oldugunu bu sene ögrendim :D

10. kLkN7

kLkN7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sizleri dinlememek gibi bir aptallık asla yapmam merak etmeyin. Zaten bilgi almak için konu açtım. Amacım zaten bodybuilding değil. Kas oranımı artırmak fit vücuda sahip olmak istiyorum. Yorumunuz için teşekkürler :)

Sayfayı Paylaş