Fena vuruldum bu kıza yardımm !!!

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve jan1 tarafından 2 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Okudugunuz ve yorumlarınız için teşekkürlerim hazır :)

Anlamışsınızdır sevmek, vurulmak :)

İlk facede tanışmıştık 3 hafta oldu.İlk oda bende arkadaş gözüyle baktık birbirimize hatta o arkadaştan öte olamayız demişti.Bende pek önemsememiştim.tanısalı tam 3 hafta oldu.ve hergun birbirimizi yakaladıgımız an konuştuk.İlk başta soguktu.2 sevgilisi olmustu ve 2 side aldatılmıştı Yani çok kötü bir olay.Yani kızda güven problemı var.Kimseye güvenemiyor.tek bir tane knkası var onlada konuştum.oda güvenemiyor bizim sevgilelrimizde karışıyor dedi.ben kıza olabildigince samimi davrandım .lakaplar taktım (minnoşfelan)oda taktı (spadi=süpermen :D)
    böyle 3 hafta geçti.ay utandım dedirtecek iltifatlar ettim.Sonra ben rahat biçimde faceden açıldım ondan hoşlandıgımı söyledim.O ilk cevap veremedi Sen hiç güven kaybettin mi dedi .tekrar sordum .oda seninle vakit geçirmek çok mutlu ediyor.vakit geçirmekten çok hoşlanıyorum dedi. senin kadar samimi arkadasım yok dedi(knkası hariç) .ben insan knkasylada hoş vakit geçirir dedim oda güven meselesinden bahsediyor işte . biraz daha zaman tanısan dedi ve zamanla ilerleyebiliriz dedi . sonra kapattık

Kardeşlerim gerçekten ne yapacagıma şaştım kaldım.Sizden bir tavsiye öneri bekliyorum.Kızla ayrılmayı aslaaa düşünmüyorum

not=kızın beni kaybetmek istemedigini adım gibi biliyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:34 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:18 ----------

benim yaş 17 onun 16 bu arada

2. bloster

bloster Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    güven çok büyük bir sorun lakap felan taktıysanız baya güzel gitmiştir ilişki.Bence biraz daha zaman tanımalısın :)

jan1 bunu beğendi.
  3. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    dediginiz gibi güveni çok kötü sarsılmış.Elimden gelen herşeyi yapıyorum inan fakat kolay kolay güvenini saglıyamıycam oda aynısını dedi hemen olsun istiyosun dedi :S

4. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    en iyisi bu sanırım :s

bloster bunu beğendi.
  5. Lady.V.Vivien

Lady.V.Vivien Üye

Beğenileri:
    323
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    arkadaşlığın çok iyiyse sevgili olup ömrü kısa bir ilişki yaşamaktan korkuyor da olabilir. bence de zamana bırakın arkadaşlığınız ilerledikçe güven problemi aşılır.

bloster bunu beğendi.
  6. R10

R10 Üye

Beğenileri:
    1.301
    Ödül Puanları:
    0
    kızın kaç kilo olduğunu belirtmemişsin, kol ölçüleri de önemli....

şaka bir yana bence tamamen doğru yoldasın, akışına bırak derim. an itiberiyle kızın gözünde rakipsiz olduğun bir gerçek. üstüne düştükçe içine kapanacaktır o yüzden bırak o da açılsın. sakin kal, her zaman nasıl konuştuysanız öyle konuşmaya devam et. acele etme sakın, atak davranma pek

bestfighter, Azi, Canner ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  7. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlığa devam etmelisin senin iş yavaş yavaş olur güvenir sana diye düşünüyorum ancak yaşlar çok küçük yüksek bir ihtimalle fikirler beğeniler değişir ilişki sonlanır fazla aşk meşk konularına takılma öncelik dersler iyi bir üniversite olmalı senin için tabiki kız arkadaşın içinde geçerli

bloster bunu beğendi.
  8. bloster

bloster Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    R10 hehe kilosu ha
    Zaman hersyin ilacı

Son düzenleme: 2 Temmuz 2012
  9. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    Öncelıkle Hoşgeldin foruma
    Kız 53 kilo 170 boy :D kollar felan zayıf

Lady v Vivien
    sevdigim kızla arkadaş kalamam asla öyle bisey olamaz
    Rockybalboa7
    Ben ona derslerin arkadaslarının onune geçmesin cok kez uyardım hatta hayalindeki meslegi olamam diyince ben motive ediyorum .aynısı benim icinde gecerli
    Uzun sureli ilişki düşünüyorum

10. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    16 yaşındaki kıza güvenme..1 günü 1 gününü tutmaz üzülürsün..

jan1 bunu beğendi.
  11. jan1

jan1 Üye

Beğenileri:
    377
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Ankara
    insan birseye önyargılı davranarak hayatının hatasını yapar bence o kızın en yakın arkadasını kaybetmek istemez sanırım

bloster bunu beğendi.
  12. McNalcaci

McNalcaci Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yeşilyurt/İstanbul
    seni reddetmediyse %85 bu olay olur ama tamamen olur gözüyle bakarsan kız senden soğur benim diyeceğim bu :)

jan1 bunu beğendi.
  13. Morte

Morte Üye

Beğenileri:
    74
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İstanbul
    Kız yaşı itibarı ile daha çok toy. Bu nedenle normalde olacağından çok daha tutarsız davranma eğilimindedir. Ancak bu kadar toy olmasını avantajına da kullanabilirsin, çünkü yönlendirilmesi çok kolay. Mantıklı gibi görünmeye çalışır ama mantığından çok duygularını dinler.

Benim gördüğüm en büyük hata, kıza açılma şeklin. Facebook ya da diğer bir başka sanal platformda yazarak değil de yüz yüze yapman gerekirdi. Uygun şartlar altında "Close Kiss" kaçınılmaz olurdu...

Benim tecrübelerimi paylaşmak istersen, ben asla sözle ifade etmem. Her şeyi kendiliğinden olacağı şekilde düzenlerim. Şimdiye kadar lise çağındaki birkaç istisna hariç kimseye çıkma filan teklif etmemişimdir.

Bence bundan sonrası için yapman gereken, sanki aranızda geçen o konuşma hiç olmamış gibi davranman ve aynı şekilde arkadaşını eğlendirmeye, seninle iyi zaman geçirdiğini düşünmesine devam ettirmen. Ancak gençliğimde çok sık gözlemlediğim bir hataya düşme sakın, seni cinsiyetsiz bir "kanka" olarak değil bir erkek olarak görmeli.

Azi ve R10 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş