Fazla bisey degil Biraz biceps istiyorum??

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Yeni_Uye tarafından 9 Ekim 2005 başlatılmıştır.

1. Yeni_Uye

Yeni_Uye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu ilk mesajımda yanlıs yere topic actıysam kusuruma bakmayın:)ben hic bir sporla ugrasmayan sadece yazın 2 ay gunde 3-4 saat yuzen 16 yasında biriyim.boyum 1.77 kilom 60.fazla kas istemiyorum.zaten su anda nasıl oldu bilmiyorum ama belirgin bir sekilde karın kasım var.ayrıca eylul de bide gogus kaslarımın iyi gibi oldugunu farkettim.fakat kollarım cok gucsuz.bicepslerimi guclendirmek ,gogus ve karın kaslarımında formda olmasını istiyorum.salona gidecek ne yazikki vaktim yok.ya bide gitmek nedense istemiyorum.ben arkadaslarıma body e gidiyorum fln demekten cekiniyorum.(biliyorum burada bana kızacaksınız=) ).evde calısmak icin once dambıl fln mı almalıyım?hangi hareketleri yapmalıyım sizce?ayrıca dambıl ın fiyatları ne kadardır?

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. Yeni_Uye

Yeni_Uye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki body e haftada 2 gun fln gitsem bana aylık olarak ne kadara mal olur?

4. hsd

hsd Üye

Beğenileri:
    306
    Ödül Puanları:
    93
    çeşitli salonlar var semtine göre fiytlarıda farklı mesela ortalama 40 ila 50 ytl arası ama etiler leventte isen yıllık 1500 usd :D senin göğüs ve karın kasların bence yüzdüğün için iyidir tüm yüzücülerin vücut hatları gayet iyidir temelde onlarda kol ve bacak geliştirmek için bu güç sporunu yaparlar utanma fitness yapıyorum de arkadaşlarına ne var utanacak bu nasıl alem yarabbi beynim dönüyor kimsenin aleyhinde birşey veya ahlaksız bişey yapmayacan kardeş spor hemde erkek sporu kusura bakma ve gücenme kır zincirlerini

Sayfayı Paylaş