Fatburner Desteği

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve terkiflimak tarafından 23 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    öncelikle herkese iyi günler iyi çalışamalar... ben bu spora yaklaşık 3 ay önce başladım ilk ölçülerim bel 115 göğüs 117 kilo 107 idi 3 aydır perfect nutrition l-carnitine liquid ile beraber haftada 5 gün ağırlık+ 35 40 dk kardio yapmaktayım. şu an ki ölçülerim ise bel 108 göğüs 114 kilo 102..... kullandığım suplementi değiştirmek istiyorum forumu baya bi okudum ve lipo 6x ile lipo 6 black arasında kaldım .... spor çalışamalarına yine aynı şekilde devam edicem sizden ricam hangisini kullanmalıyım ? yada farklı bir suplement önerirmisiniz ?

2. terkiflimak

terkiflimak Üye

Beğenileri:
    23
    Ödül Puanları:
    28
    nutrex lipo 6 black siparişi verdim 1 2 güne kadar başlarım kullanmaya . yağ yakımında 1 şubat itibari ile yeni bir programa başlıcam. haftada 2 gün ağırlık 3 gün interval cardio şeklinde antrenmanlarıma devam edicem. yanında sabah akşam elma sirkeside içicem.
    en önemli konu lipo 6 black ile optimum whey kullanmayı düşünmekteyim herhangi bir faydası olurmu yoksa definasyon döneminde kullanmak mı daha doğru olur ?
    ilginize şimdiden teşekkürler....

Sayfayı Paylaş