Fat Loss Programı ardından Gain programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Reneh tarafından 4 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Reneh

Reneh Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar forumda ve bu sporda yeniyim, 1.85 boy 26 yaşında ve 98 kg oldukça göbekli bir yapım vardı 1.5 ay önce;

ilk ay: Nanox lipixor yağ yakıcı kullandım
    hergün 45 dk cardio (bisiklet)
    Cardio dan yarım saat sonra hafif ağırlıkta temel hareketlerle devam ettim.

ilk ay bittiğinde tekrar nanox lipixor aldım busefer yanında American whey therma ripped de aldım (hoca önerdi) bu iki supplement ile devam etmekteyim.

şuan 98 kg den 85 kg ye düştüm , sıkı bir diet le tabiki , ama hala göbek tarafımda yağlar mevcut bu ayın sonuna kadar yağ yakıcılara devam edeceğim,

bu ay bitiminde : Bcaa + Glutamin + Whey protein tozu üçlüsünü düşünüyorum
    şuan kilo verip yağlardan kurtulmaya çaliştiğim için hergün cardio sonrasında hafif dozda ağırlık çalışıyorum, kas yıkımına uğradığımıda biliyorum hergün ağırlık çalişmamın pek yararlı olmadiğinida biliyorum kaslar dinlenirken gelişir çünkü , ama başka türlüde hızlı sonuç alamıyorum. sadece üst üste aynı bölgeleri çalıştırmıyorum.

Supplementler ve çalışma düzenim hakkında önerileri olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum. Ayrıca bu ay sonu hedefim yağlardan kısmen kurtulmak sonrasında ağırlık yüklenmeye başlayacağım uygunmudur?

Not : salonda değil kendi evimde çalışıyorum dumbell seti, bar seti , çok fonksiyonlu bench press sehpası, mekik sehpası ve havuz mevcut.

2. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Bu aşamadan sonra kaliteli bir performans arttırıcı kullandığın yağ yakıcılardan daha faydalı olacaktır . Bu sayede tekrar sayıların ve antrenman şiddetin artar . Bu da yağ yakmana yardımcı olur . Whey protein olarak Optimum Whey veya Gaspari Myofusion , performans arttırıcı olarak da BSN No-Xplode öneririm . No-Xplode 2 ölçek ant. 30-40 dk önce alabilirsin ve bu şekilde ağırlık yüklemeye hemen başlayabilirsin .

Şu anda yaptığın ağırlık antrenmanlarından verim alman mümkün değil çünkü önce cardioda kendini bitiriyosun . Bu da şiddetli bir ağırlık antrenmanına engel olur . Ayrıca ağırlık antrenmanından sonra cardio yapman lazım , Bu da 20-25 dk yı geçmemeli artık ağırlık antrenmanlarının şiddetini arttır . Önce ağırlık ant. da glikojen depolarını boşalt sonra cardio ile 2x calori yak , ağırlık çalışırkende 12 tekrarın altına düşmemeye çalış . Bas bas :D

3. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.
    Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-25)

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme açmaya özen gösteriniz ve 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş