Fat Gripz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve cadocx tarafından 9 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.fatgripz.com/
    Selam arkadaşlar yeni çıkan bir ürün en azından ben öyle gördüm ve araştırdığım kadarıyla kullanıcı yorumları süper fiyat biraz tuzlu 38 $ sizler ne düşünüyorsunuz değermi o paraya ?

2. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Ben de arıyorum. Benzeri bir marka TylerGrip, FatGripz ya da bunun tedariğiyle ilgili bilgisi olan varsa makbule geçer.

3. Dexter_Morgan

Dexter_Morgan Üye

Beğenileri:
    665
    Ödül Puanları:
    123
    İçi sünger dolu ürüne 38 dolar vermek mantıksız gibi,

bizim salonda sadece süngerlisi var üzerinde marka yazmayan nasır oluşumunu engelliyor fiyatıda 25 krş. Yanlış duymadınız.

Aynı işlevi görüyor sonuçta bu ürün perfomansı arttırmaz yada bilek acısını azaltmaz, bileği sarmıyor çünkü.

4. SweeneyTodd

SweeneyTodd Üye

Beğenileri:
    200
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İstanbul
    Zaman zaman kalın bar çalışmanın sayısız çok faydası var. Koç Poliquin >şurada< anlatmış. Ben şu bir miyloncularda satılan kaydırmaz lastiklerden sarıyorum ama meşakkatli oluyor. Barfiks barım zaten kalın(ϕ4cm) ama diğer barlar ϕ2.5cm. Zaten her zaman kalın bar kullanılırsa ön kolda overtraining oluyor, ara sıra, özellikle deadlift'te kullanmak lazım. Önemli bir konu.

5. brhmcr

brhmcr Guest

Benim salonda var bunlardan bir türlü alışamadım gitti :\ Acayip hissediyorum kaldırdığım ağırlık yarıya düşüyor.

6. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Biceps çalışırken kullanılmasını önermiyorum önkol çalışırken de önermiyorum bunun yerine hammer curl yapın. Kavrayış gücünü arttırır ama onun için de strapslar var. Bence gereksiz bir ürün.

Son düzenleme: 8 Ağustos 2012

Sayfayı Paylaş