1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

FasT Yaş : 15 - 2.5 Ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve FasT tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    sevgili fast öncelikle tebrikler bu yaşda olmana rağmen spora olan hevesin çok güzel. vücudun iyi güzel ama öğrencisin ve yağsız büyümenin ne denli zor olduğunun farkında değilsin galiba. şu an hatlı bir vücudun olduğu için sana güzel gelebilir. belki burdaki birçok arkadaşımızada bu yüzden güzel gelmiş olabilir fakat gerçekden gitmek istediğin yol çok kasar seni, zamanı gelince anlarsın. bir yere kadar böyle gidebilirsin, ilerde vücudunun istediği protein miktarı artacak, antrenman sistemin değişecek, ağır idmanlar çıkartacaksın bu sefer vücut daha çok karbonhidrat, vitamin ve en önemlisi kas yapmak adına proteine ihtiyaç duyacak zaten o zaman anlayacaksın yağsız büyümenin ne kadar zor olduğunu. sana benim tavsiyem beslenmeni sağlamlaştır, belirli miktarda yağ al ama abartma, karbonhidratı gün içine yay sık sık 3 saat arayla kesin karbonhidrat al. zaten vücudunun pek yağ tutacağını zannetmiyorum. bunu sakın unutma eğer böyle devam edersen ki idmanları 5 güne çıkarttım diyorsun. o sözde 36 cm olan kolun yavaş yavaş hacim kaybetmeye başlar sağlam beslenemessen ve o zaman anlarsın.o kolun da 36 cm olma ihtimali bence yok 1 kol define 2 boy 1.68. 1.68 de 36 cm define kolun nasıl görüneceğini biliyoruz gerek yok. hadi bakalım kolay gelsin başarılı olacağına inanıyorum.

Son düzenleme: 26 Nisan 2009
    FasT bunu beğendi.
  2. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ölçüleri ben almıyorum hocalarıma aldırıyorum. Resimlerin soğuk olduğunu yazdım mı bilmiyorum. Kolları bugün yine ölçtürdüm kilo aynı kollar yine 36 1 ay sonra yeni resimlerimi tekrar koyacağım..

3. harun yahya

harun yahya Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Sen 36 diyosan 36 altidir bizi kandirman yada aldatman önemli değil mühim olan seni tatmin edip etmediği

4. semto_lopez

semto_lopez Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    süper yapmışsın 2.5 ayda benimde 2 ay oldu ama bukdar gelişim gösteremedim

5. samedon

samedon Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yağlanmanın neresi güzel böyle devam et

6. sooprano

sooprano Yeni Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    orantısız bir vucut. kanatlardan biri ve kollardan biri diğerine göre daha büyük işin kötüsü bu orantısızlık çapraz düşüyor birbirine.

7. Body06

Body06 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bence vücudun gayet iyi olmuş.Biraz daha kilo alarak hacim kazanırsan dahada güzel olabilir...

8. coss18

coss18 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    sakarya
    arkadaşlar normalde 2.5 ayda yapılamıcak bi vücut olduğunu bu fotoğraf kanıtlamış zaten.altyapısı bayağı sağlam olmasa bu vücut 1 senede bu hale zor gelirdi hatta gelemezdi bence.şunu söylim tricepsler gerçekten çok iyi gelecek vaadediyosun devam et.tebrikler...

9. JusTnR

JusTnR Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 aylık vücut değil bu ... imkansız diyebilirim...

10. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş