1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

FasT Yaş : 15 - 2.5 Ay

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve FasT tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 29 üye.
  1. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    2.5 aydır salona gidiyorum. 93 Doğumluyum. Okul okuyorum hafta içi pazartesi,çarşamba,cuma günleri gidiyorum, yorgun gittiğim için istekli olduğum halde performansta sorun yaşıyorum. Önerilerinizi bekliyorum.
    Başlarken
    Kilo : 57
    Kol : 33
    Omuz : 105
    Göğüs : 85

Boy : 168
    Kilo : 56
    Kol : Sağ 36.5 Sol 35
    Omuz : 112
    Göğüs : 90

Bu ölçülerin hepsini hocam aldı.

Ekli Dosyalar:

Son düzenleme: 11 Mart 2009
  2. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    fast daha cok gencsın ve senın yasındakılerle senı karsılastırınca gercekten onlardan cok daha ıyı oldugunu soyleyebılırim...

vucudun defıne guzel bır vucut ve zamanla da daha ıyı olucagı bellı ılk basladıgında kı olculerını merak ettım dogrusu...

kollar fena deıl sırt gayet ıyı omuz basları cıkmıs gogusler de fena sayılmaz..

daha yolun basındasın temelı atmıssın artık ıs uzerıne katları cıkmaya kalmıs bu azımle devam edersen emınım bır kac yıl ıcınde cok ıyı bır vucut elde edersın...

daha yasın cok genc ıdmanlarını mumkun oldugu kadar aksatmamya ıyı beslenmeye fazla yaglanmadan buyumuye calıs gerısı gelır zaten ....

vucut dısında nacızane sana bır tavsıyem daha olucak antremanlarını yaparken derslerını de sakın ıhmal etme onemlı olan her ıkısını de basarılı bır sekılde devam ettırmek ve ben sende bu potansıyelı goruyorum... sonucta bu spor dısıplın ısıdır ve sende bu dısıplın olmasa bu sporuda basaramazdın...

ıyı calısmalar dılıyorum...

LimOnuR, MrProsperous, vandamme ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  3. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    bu vücut 2.5 aydan daha fazla gibi görünüyor.Daha önceden bu sporu yaptın mı acaba? bicepsler tricepsler falan gayet net görünüyor ama bu zayıflığından da kaynaklanıyor olabilir.Biraz yağlanman gerekiyo diye düşünüyorum yağ oranın biraz düşük galiba çoğu resminde kemiklerin gözüküyor.Ne kadar kaslı da olsan kemikler gözüktükten sonra hoş bir görüntü olmaz benden sana tavsiye.İyi çalışmalar.

FasT bunu beğendi.
  4. preston

preston Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    2.5 aylık bir vücut olduğuna inanmak gerçekten zor.İleride nasıl olacağın konusunu hayal bile edemiyorum.Muhtemelen daha önceden ciddi bir spor altyapın olmalı.

Vucüt 2.5 aya göre oldukça iyi.Bu şekilde devam et...

FasT bunu beğendi.
  5. rocky55

rocky55 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeş vücüdun güzel iyi vücut yapmışsın ama 2.5 ayda haftada da 3 gün çalışmayla o kdar vücut yapamazsın gibi belki daha önce den spor hayatın vardır.

FasT bunu beğendi.
  6. cglrbkts

cglrbkts Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    kardeş sende daha önceden sağlam bir altyapı var. bu kesin 6 aylık olanlar byle vücut yapamıyor...helal olun başarılarının devamını dilerim

vandamme ve FasT bunu beğendi.
  7. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Salona başlamadan 3 ay önce flexor hocamın hazırladığı evde 3hafta çalışma programını uygulamıştım. Ondan önce ayna karşısına geçip kasılmaktı tek yaptığım :)..
    Ceza_delgado öneriniz için teşekkürler kilo almaya çalışacağım ama okul saatleri çok ters olduğu için beslenmem düzensiz oluyor ama çok yumurta süt tavuk eti tüketiyorum zaten başlamadan önce de böyleydi normal beslenmem supplement alsam nasıl olur acaba?

Son düzenleme: 11 Mart 2009
  8. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu sporla hiç ilgilenmediğim zamandan bir foto - Ağustos 2008

9. joseph18

joseph18 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Helal olsun yaşına göre çok iyi bir vücut inşa etmişsin bu hızla ve istekle gidersen çok iyi yol alırsın başarılarının devamını dilerim inşallah sağlıklı bir şekilde vücut geliştirir herhangi bir sakatlık yaşamazsın...

10. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    walla suplement konusunda bende kesin birşey söyleyemeyeceğim bende henüz 15 gündür fln kullanıyorum.Etkilerini görünce buraya yazarım.Ama forumda okuduğum kadarıyla gelişimi hızlandırıyormuş.Tabiki asıl öğün yerine geçmiyor zaten ek besin.
    Evde çalışman senin için iyi olmuş salona başlamadan önce hamlama dönemini evde geçirmişsin bunun senin için çok verimli olduğu zaten resmlerde gözüküyor.
    Son eklediğin resimde hiç spor yapmdan ki halini koymuşsun.O halinde bile karın kasların gözüküyor.Gayet şanslı birisin.Ben ne spora başlamadan önce ne de şuanda karın kaslarımı göremiyorum.Üstelik son 1 aydır çok sıkı çalışıyorum yinede yok.Halbuki 180 boyum var 65 kilo civarındayım gözükmesi gerekiyor ama genetik meselesi galiba :(

11. bodykolik

bodykolik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    yaşına göre çok iyisin kesinlikle bu sporu bırakma böyle gidersen senin 20 yaşındaki halini düşünemiyorm

FasT bunu beğendi.
  12. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    sanırım daha önce de videonu eklemiştin, ve yine kısa süreli bir çalışma yaptığından bahsetmiştin... ben de videona yorum yapmıştım... :) bu kadar kısa sürede bu gelişim çok zor diye...
    sen 2,5 ayda bunu yaptıysan ben 4 aydır boşa çalışıyorum o zaman :(
    fast güreş sporuyla ilgin var mıydı?
    eğer spor altyapın yoksa ve gerçekten de 2,5 ayda bunu başardıysan, bize tebrik etmekten başka bişey düşmez...
    iyi çalışmalar dilerim!

FasT bunu beğendi.
  13. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    fast sende Allah vergisi alp yapı var.bence bunu kullan.senin bu vucudu millet kaç ayda yapamıyor.dediğim gibi Allah vergisi işte.bazılarına veriyor..eğer bu işle ciddi anlamda uğraşırsan mükemmel yerlere gelebilirsin.

FasT bunu beğendi.
  14. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu sporla hiç ilgilenmediğim zaman Adlı bir fotoğraf ekledim. O fotoğraftan önceki okul sezonu yani 2007-2008 de ben yurtta kalıyorum. Ara sıra orda güreş yapıyordum çünkü geldiğimden beri kilom az olmasına rağmen yıkılmıyordum :D. Ama ordan çıkan Ağustos 2008 adlı fotoğrafta..

Kafama taktığım bir problem var. Acaba bunu zamanında yaşayıp da düzelen var mı? Sol kolum sağ kolumdan daha hacimsiz bunun nasıl geçeceği hakkında bilgisi olan var sa; söyler se çok mutlu olurum. İyi forumlar

Son düzenleme: 13 Mart 2009
  15. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    daha gelişmen devam ediyor.çok daha iyi ölçüler alacaksın.yalnız kulaktan dolma bilgilerle spor yapma.araştır ögren.bu forumda her şeyi ögrenceksin.bilinçli bir şekilde yaparsan nasıl olacağını düşünemiyorum bile.

16. aycan1903

aycan1903 Üye

Beğenileri:
    367
    Ödül Puanları:
    73
    kollar arasındaki hacim farkının oldukça fazla konuda tartışıldığını görmüştüm, eğer forumda biraz gezinirsen, arama falan yaparsan bulabilirsin...
    dikkat ettiysen vücut ölçülerini yazanlar genelde sol kol ile sağ kolu ayrı ayrı yazıyorlar ve genellikle 1 cm 1,5 cm. farklı yazıyorlar...

17. kemalorgun

kemalorgun Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    pazarlama satış
    Yer:
    istanbul acıbadem
    Vucüt 2.5 aya göre oldukça iyi.Bu şekilde devam et...

18. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    süper vücut helal olsun

bende yeni başladm 1-2 gün oldu olmadı okulum olmadığı icin 2gün calsp 1gün off olma şansm var ins bnmde 2-3 aya böyle vücudum olur :D

19. CeZa_deLgado

CeZa_deLgado Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    0
    iki koluda aynı anda çalıştıran biceps hareketlerini uygularsan birbirlerine eşitlenirler.benimde başlarda öyleydi daha sonra eşitlendi.mesela ayakta tek tek önkol çalışmak yerine ayakta barbell çalıştım.

20. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    süpersin böyle devam et kardeş

Sayfayı Paylaş