Farkli Suplementler

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve therion tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    aslında baslık tam olarak demek ıstedıgımı yansıtamadı ama ıcerıgını okuyarak daha net anlasılır konu. aslında başlıktaki "farklı" tabırı whey, amıno, kilo aldırıcı, klasık creatın dısında kalan; suplement markalarının yenı cıkardıkları, yada turkıyeye yenı gelen, daha gelemeyen, cok fazla sporcunun kullanamadıgı ve merak edılen ürünler içindir. Turkce sıtelerde bılgılsı bulunmayan yada cok az bulunan suplement urunlerı hakkında bılgı bırıkımlerınızın, tecrubelerınız, araştırmalarınızın, yabancı forumlarda bu urunlere verılen tepkılerin aktarılmasının, tavsıyelerınızın paylasılması için aydınlatıcı bı başlık olur umarım.
    bende kendım bizzat kullandıgım farklı ürünlerle ilgili tüm tecrube ve izlenimlerimi bu baslık altında yazacagım. bu sekılde her farklı ürün için soru ve cevaplardan olusan yuzlerce baslık acılmamıs olur.
    bahsettıgım urunlerle ılgılı ılk aklıma gelen urunler:

BSN: axis-ht, NCG-CR
    Muscletech: Anabolic halo, leukic, gagic, applodan, vapor vs vs....

saygılar.........

2. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    halo ve vapor kombınasyonu yapacagım. bıkac tavsıyeyıde dıkkate alarak buna karar verdım. bana ıkısının gelıs malıyetı 180 ytl yı bulacak. 3 er kutu sıparıs ettım, ıkışer kutu ıle kombınasyon yapacagım. duruma gore 3.yu kullanırım duruma gore ankarada yasayan bı arkadasa ıkısını (1 er kutu vapor, halo) en ufak bı kar amacı gutmeden aldıgım fıyata verırım. urunler gelsınde, etkılerı veya son soyledıgım konusulur yıne. urunler elıme gecınce etkılerını burdan detaylı yazacagım.

saygılar...........

Sayfayı Paylaş