Facebook tan cep telefonuma gelen ilginç mesajlar

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve bycanertk tarafından 15 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşlar merhaba benim cep telefonuma 1 hafta kadar önce müslüm gürsesin fotolarını görmek için tıkla falan diye mesaj geldi.aynı anda arkadaşımada geldi.aradan 1 hafta daha geçti mehmet in fotograflarını görmek için tıkla diye mesaj geliyor numara ise şu şekilde +18133847791 bilgisi olan var mı?mesajlarda link gönderiliyor.ne olduğu hakkında bir bilgimde yok

2. GencGrafiker

GencGrafiker Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli
    Şu ücretsiz mesaj atma programları ile bir arkadaşının işi olabilir. :)

3. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    wala sanmıyorum ya öle olsa 1 hafta aralıklarla bu kadar uzamaz ve aynı anda gelmeside ilginç ev arkadaşımada geliyor

4. Ferhat_V

Ferhat_V Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    linki tıklama virüs olabilir.. telefondan facebook giriş çıkışyap gelen mesajlarıda sil eğer gelmeye devam ediyorsa ya spamdır yada numaralarınızı bilen birisi dalga geçmek için yapıyordur :)

5. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    Global AQ'nun kullandığı servis o

6. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Aynısı banada gelmişti bi kod geliyor bide link arkadaştan ötürü oldu.Aradı beni 22.00 sularında dedi kanki şimdi senin bu hattına(türkcell) mesaj gelecek onu bana söylermisin acele o kodla yemek yicem dedi.

Tamam dedim kampanya var galiba diye düşündüm geldi mesaj söyledim kod yanlış kanki güzel yaz dedi gönderdim tekrar ses gelmedi sonra :) ertesi gün gene aradı kanki mesaj gelcek gene onu bana gönderirmisin dedi bu sefer diğer hattıma(avea) geldi mesaj.Kodda aynı kod yazdım gönderdim kanki yanlış yazmışın olmuyo dedi bende valla bana gelen bu kanki dedim kampanyaysa 1 gün yersin 10 gün yicek değilsin dedim.

Sonra kendi kendime ulen 2 hattada gönderdi mesajı demekki operatörün bi kampanyası yok bu çocuk nasıl yemek yicek yoksa başka bir işi için kekliyormu beni dedim mesaj attım len yanlış şeyler yapmıon deme kanki dedim cevap atmadı o günden sonrada öyle mesajlar gelmedi :)

Sebebini bende merak ediyorum konuyu görünce aha dedim belki sebebini bilen çıkar.

7. bycanertk

bycanertk Üye

Beğenileri:
    154
    Ödül Puanları:
    53
    yani? ne yapmamız gerekiyor daha acık yazarsan sevinirim

Sayfayı Paylaş