fıtness Body arasındaki seçim ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Hüseyn Bykl tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Hüseyn Bykl

Hüseyn Bykl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İyi günler adım hüseyin yaşım 18 boy 1.71 kilo 69
    Değerli abilerimiz ve arkadaşlarımızdan konuyla ilgili bilgi istemekteyim.
    Suan spora gitmekteyim fıtness üzerine başladım maksat yağları vücuttan atıp kasları belirginleştirmekti.Yalnız spor hocam fıtness yapsan bile halter kaldırman gerektigimi söyledi bana suan okullar tatil oldugundan sabah fıtness gidiyorum programım şu
    10 dk bisiklet
    15 dk yürüyüş
    10dk uzay bisikleti
    5 set 10 ar mekik
    5 set 20 şer sıkıstırma
    5 set 15 şer ters mekik
    5 dk dambıl ile sağ sol hareketler
    5 dk sopayla dönme
    5 dk trapez
    bu program ile sabah gitmekteyim akşam ise body gidiyorum karma bi çalıstırma yapıyor gögüs kol omuz ters kol hepsini bi arada calısıyorum.Dün protein tozu aldım sadece body gittigim günlerde içmeyi düşündüm çünkü ilerde okullar başlayacagı için günde 2 kez malesef gidemeyecegim şöyle bişey düşündüm haftanın 6 günü gidecegim 4 gün fıtness 2 gün ise body gideyim ve body gittigim zaman içeyim protein tozunu protein tozu :Casein protein Muscletech bunu akşam yatmadan hemen önce içilmesi gerektigini söyledi.
    şimdi sorum şu ben bu şekilde calısıcam protein tozunuda aldım formda olmak için yapıyorum yani 50 cm kol yapacak halim yok o kadarda abartıya gitmek istemiyorum suan bunları yapmam nasıl iyi bir şeymi yoksa yanlısmı yapıyorum tecrübeli arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum

Şimdiden Teşekkürler...

2. merterden19

merterden19 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Fitness body e göre biraz daha hafiftir body daha da ağır dır

Sayfayı Paylaş