Fıtık ve Antreman Programı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Lonewolf tarafından 2 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Lonewolf

Lonewolf Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba. Yaklaşık iki hafta evvel başlangıç seviyesinde boyun fıtığımın olduğunu öğrendim. Doktor ağırlık çalışmamı bırakmamı söyledi. Ben bu spordan kopmak istemiyorum. Bu sıkıntıyla daha önce karşılaşıp VG'ye devam eden arkadaşlarımın antremanlarında ne tür bir program izlediğini öğrenmek istiyorum.

Yani kısaca boyun fıtığı olan ve VG'ye bilinçli ve kontrollü bir şekilde (fıtığın ileri seviyelere ulaşmasına neden olmadan) devam eden arkadaşlarımın program rutinlerini detaylıca öğrenmek isterim. Ki ben de VG'ye döndüğümde bana zarar değil fayda sağlayacak güzel bir program oluşturabileyim. Cevapları benim için son derece önemlidir. Teşekkürler.

NOT : Editörlerden ricam lütfen konumu kitlemesinler ya da taşımasınlar. Fıtık olup da programını paylaşan birilerinin olduğu bir konu bulamadım. Ayrıca teşekkürler.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/boyun-f-t-ve-antrenman-t62985.html?p=626981

Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş