fıstık ezmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve karrizma tarafından 9 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    arkadaslar fıstık ezmesideki protein miktarı 25 gr sizce tavuk gögsu yerine idmandan önce veya sonra iyi gidermi?

2. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yuh arkadaş. Bir besini sadece protein değerine bakarak nasıl değerlendirirsin 25 gr prot. Var ama 60 gr yağ var fıstık ezmesindr ortalama tavuk göğüsü yerine mi ? :)

Orkun Oltu ve torifonta bunu beğendi.
  3. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bak cahillik işte peki tavuk yerine gecek ne yiyebilir mide kaldırmıyor tavuğu

4. DrBurakkk

DrBurakkk Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Protein olarak tavuğa yakın kırmızı et yada balık olabilir ancak onlar hem daha pahalı hem daha yağlı en uygun alternatif hindi eti ama hindi eti tavuğa göre daha lezzetsiz ve kötü geliyor bana karar senin bir bodybuilder için tavuk vazgeçilmezdir benim fikrimce. Ve hani tam bir seçim yapman da gerekmiyor protein kaynaklarını çeşitlendirmen de önemli mesela bu konuyla ilgili lazar angelovun beslenme programına değinmek istiyorum. 1 gün içinde sabah yumurta öğle tavuk öğleden sonra ton balığı sonra yine tavuk akşam somon balığı tükettiğini söylüyor. Ben haftada 3 gün tavuk 2 gün hindi 1 gün kırmızı et bir gün ise somon balığı yiyorum.
    Tavuktan vazgeçmek yerine şöyle bir tavsiyese bulunabilirim sana tavuğu yeme şeklini deiştirebilirsin. Bu forumda tavukla ilgili birsürü lezzetli sağlıklı tarif var (ızgara , sote , özel soslar vb. ) gibi bir arkadaş yoğurt ve sarımsaklı bir sos yazmıştı benim için tavuk ondan sonra tekrar doğdu. Sonra cok lezzetli sote yaptım mantarlı falan en kötü hazır pane harçları var knorun arada bir onla farklı bir tat katabilirsin. Umarım yardımcı olabilmişimdir

Son düzenleme: 10 Haziran 2014
    karrizma bunu beğendi.
  5. karrizma

karrizma Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    yardımın için tesekkür ederi bi kac tarif buldum birde yeni bir salona yazıldım acemi tarzı aletlerle calıştırıyorlar fakat bana dumbell ve barlar ile ancak iki ay sonra çalışa bileceğim söylendi aceba bu durumu konusmalımıyım daha önceden 3 aylık orta düzeyde calıştım az çok vucut sekli var yoksa hocanın dediğinemi uymalıyım (boy 1.80 kilo 74 yas 16)

6. volvol6161

volvol6161 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ögrenci
    acemi tarzı aletler hangisi oluyor söyleseydin 2-3 aylık geçmişim var aletleri tanıyorum diye falan

Sayfayı Paylaş