Eve bazı aletler alacam yardımınız gerek

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve mma- tarafından 7 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    Selam

6 ay kadar salonda calıstım bugun itibariyle bıraktım salonu ve evde devam edicem spora sıcaklar ve bazı nedenlerden dolayı. neyse almam gerekenler

40 kg ağırlık plakası, 2 kısa bir uzun bar, barfiks demiri ve bench sehpası. Gidip spor mağazalarına bakmadım henüz ama netten baktıgım kadarıyla bench sehpası biraz pahalı ve diğerleriyle birleşince 400 tl den aşağı tutmuyor. benım bütçem 350 tl.

350 tl ye bunları nası alabilirim? birde önerdiğiniz sehpa-dambıl vs. söylerseniz sevinirim. sabit konuda lınkler genelde sansürlü oldugu ıcın görünmuyor.

Konuyu 2. kez açıyorum cunku en geç 1-2 gün sonra aletlerin alınması gerek..

2. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Link : https://www.bodyforumtr.com/vbforum/eve-baz-aletler-alacam-yard-t57367.html?t=57367 Arama Kelimeleri :

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş