1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Ev'de Yeterince Çalıştıktan Sonra Salona Başladım.4.Gün-[Beslenme Programı Dahil]

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve VgIsmaıl tarafından 19 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Merhaba Arkadaşlar,

Belki beni bilirsiniz önceki konularımdan,Adım İsmail ÖZDEMİR,19 Yaşındayım,70 Kg ağırlıgındayım.[4 Günde 1kg Aldım] 71.im Şuan.

Evde 3-4 Aylık bir çalışma sürecim vardı.Ufak bir salondu,Dumbbell Setim,Z-Bar,Ve Max 30kg barlarım,Kum torbası,Yay,Fitness topu vardı ve çalışma sehpası :)

Önceki fotolarıma bakmak için,diğer konularıma bakabilirsiniz. :)

Şuan salona başlayalı 4.Gün Oldu Ve Vücud'a dinlenme vermeden ard arda gittim.Tabi sağlam beslenerek.Enerjim Bitmek bilmiyor :).Antreman programımda tüm vücudu çalıştırıcak setler hazırladım.Boyundan Kalf'lara kadar :) Ve 4 Günde İlerleme aldığımı düşünüyorum.1-2 Gün Dinlenme Süresi vericem kendime ve stechring yapıcam 2 gün boyunca :) Şimdilik bu kadar

Size fotoğrafları göstereyim [Soğuk Haldeyken Çekilmiştir.]

Beslenme Programımıda ek'te verdim.

Şimdiden yorumlarınız için teşekkür ederim...

bench_Obench_Obench_Obench_Obench_Obench_O

Ekli Dosyalar:

• page.jpg
      page.jpg
      Dosya Boyutu:
      328,5 KB
      Görüntüleme:
      724
    • page2.jpg
      page2.jpg
      Dosya Boyutu:
      393,8 KB
      Görüntüleme:
      731
    • Beslenme.txt
      Dosya Boyutu:
      1,4 KB
      Görüntüleme:
      439
    mma- bunu beğendi.
  2. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Ek Olarak Ekleyeyim.

Bench Press'de 40 Kg Basıyorum Şuanlık.

Bacaklarda Her Kas Bölümü için 60-70-80-100 Değişiyor.

Bicepslerde max 20kg

Omuzlar ise Şuanlk 15 kg tutuyorum.

Sırt İse 50 Kg Aşşağı Düşmüyorum.

3. sefa011

sefa011 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bodybuilding
    1.85 boyunda 70 kg zayıf biriyim salona ilk başladığım leg presste 15 kg ile başladım 4 ay sonunda bıraktım en son 250 kg basıyordum aynı kg mı parmak ucu presste basıyordum şimdiden kolay gelsin

4. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Bence Leg Press En Kolay Hareket BodyBuilding'de :) İstesem ilk başlarda 100-150 Basardım ama alıştırmak için 50-60 başlyrm.

5. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    1 Sene Önceki Hal ve şuanki hal

Ekli Dosyalar:

6. Justice91

Justice91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Evde çalışma programını merak ettim.Ben de evde dumbell set, z-bar ve kapı barfiksi ile çalışıyorum.Rica etsem programını öğrenebilir miyim ?

7. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Dumbbell'larla Biceps çalış,Z-bar'la Omuz çalış,Barfiks zaten sırt çalıştırıyor.Triceps için Dips çalışabilirsin.Sehpa bulup dumbbell fly,dumbell press yapablrsn göğüs kasları için alternatif cok :)

8. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  9. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    kusura bakma 1 seneye göre 0 bir vucudun var ister evde olsun ister spor salonunda... bence yoğun spor salonuna haftada 3 kez git ve ağır idmanlar yap sonrasında ise dinlenme ve beslenme faktörünü uygula ... ayrıca şunu belirtmek istiyorum şu kaldırdığınız ağırlıkların kas ile doğru orantı olmasını her zaman beklemeyin lakin 60 kilo bench giren birinin göğüs kasınn 35 kilo ile giren birinden yarısından bile az olduğu zamanları gördüm dolayısıyla şu kadar kaldırıyorum ile övünmek bence sizin aşamanızda yanlış olacaktır...

10. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    şimdi bu tarz yorumlar yapıp insanların şevkini kırmak çok yanlışki yorumun biraz saçma. ' 1 seneye göre 0 ' ne demektir arkadaşım? bu sporda 1 senede sukadar! 2 senede bukadar' gelişilir diye bi kuralmı var? her insanın yapısı anatomisi gelişim süreci farklı. ksuura bakmada bu tarz yorum yapan insanlar bence gelişiyo ama nasıl geliştiginden habersizler:) arkadaş gayet hevesli istekli güzel birşey bu.
    sevgili vgismail anatomik yapın hoş onceki halinle aradada fark var yani ahım sahım değil ama var güzeldir iyidir. ' leg press en kolay ,İstesem ilk başlarda 100-150 basardım ' yazmışsın. önemli olan basmak değil hareketi nizami doğru ve yavaş yavaş yapmak adeleye gerilimi vermek, lifleri yormaktır. ayrıca leg press oldukca zor bir hareket bence. 4 günde bi gelişim olmamış bence keşke birazdaha bekleseydin konu açmak için. KAS inşa etmek zordur bunu unutma :) kolay gelsin

Son düzenleme: 20 Eylül 2012
    Bozo-Baku ve mma- bunu beğendi.
  11. Justice91

Justice91 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Z-barla biceps ve ön kol çalışıyordum.Omuz hareketlerini de araştırayım :)

12. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    gelişim için beslenmene dikkat etmeni öneririrm
    antreman programınıda yazarsan bişeyler söyleyebiliriz
    ama şu an erken çünkü salona yeni yazılmışsın ve evde nasıl bir program izlediğini bilemiyorum

13. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    güzel kardeşim beni sorgulayacağına yağtığın yorum ile benim yaptığım yorumun aynı olmamasına dikkat et lakin bana taşlar savururken kurduğun cümlelerin benim söylediklerimden farkı yok ayrıca nasıl geliştiğimden habersiz olsaydım şu anki durumuma gelemezdim şimdi sidik yarıştırmak istemem ancak var ise daha akıllı bir cümlen benim söylediklerimden farklı o zaman başkasına taş atmaya kalk ;)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 11:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 11:22 ----------

ayrıca bu sporda 1 yıl boyunca istikrarlı sadece kolunu kaldırıp indirsen beslenme ile birlikte gelişim kaydedersin benim gözlemleyemediğim şey de bu 0 derken 1 yıla göre gerçekten 0 bir vucut şimdi bana 1 yılda herkeste aynı vucut olmaz diye saçma cümleler kurma istersen bunu bilmeyecek kadar sorunlu bir insan değilim bu 1... 2. ise 1 yıl istediğin genetik olsun evde veya spor salonunda düzenli yaptığın sürece bence bir şeyler olması için gayet yeterli bir zaman dilimi

14. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    ' 1 seneye göre 0 vücudun var ' cümlesini eleştirdim ben sadece. bu sporda 1 senede şukadar gelişilir diye bi kanun yok. ayrıca sadece seni değil geneli eleştirdim. bu adam ektemorf bi mezemorf senede 15 kg kas inşa ediyosa, ektemorf 7 kg inşa edebilir. dediğin gibide olmuş arkadaşın onceki haliyle sonraki hali arasında fark var. demekki etki etmiş. demek istediğimi anladıysan ne mutlu bana :) yorumunu değil terimini eleştirdim. kolay gelsin

15. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Ben 1 Sene Diyorsam o 1 bir sene içinde farklı farklı zamanlarda antreman yaptım sadece evde 'sadece EV'de' Hiç Beslenmeye Dikkat etmedim.Almam gereken protein,karbonhidrat'ı almadım.Öyle ağırlık kaldırıp indiriyordum.O Yüzden ev'de güç yönünden vücuda hacim kazandıramadım.Lakin güç kazanımı oldu.Kasları parçalayabildim.1 Sene Diyorsam Çalştğm Günleri toplasam 60-70 Gün Olur :) O Yüzden 1 seneye göre 0 bir vücut demen yanlş benim için :) Şimdi İse Düzgün bir beslenme programım ve antreman programım var.4 Günde 300 Gr almayı başardım.Ufak tefek gelişmeler var vücudumda,hatta farkedilir gelişme var.Şimdi bi konuyu açıyım dedim.2-3 Ay Sonra tekrar'dan konu açıcam bakalım o zaman 0 vücut diyebilicekmisin :) Ayrıca yorumun için teşekkür ederim :)

İYİ FORUMLAR

bench_O

emclord00 ve skenshins bunu beğendi.
  16. skenshins

skenshins Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    28
    demekki yazdıklarım daha çok azimlendirmiş ;) iyi çalışmalar sporda başarılar umuyorum istediğin vucuda sahip olursun biz de izleri ;)

17. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    Azimlendirmez mi :) Benim daha cok o tarz yorumlar hoşuma gidiyor.Daha da şevkleniyorum.İnşallah.Başarılı Olacağıma inaniyorum :)

Tekrar Teşekkür ederim :)

18. Kocyumurtası

Kocyumurtası Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    balıkesir
    4 aydır sporla ugrasıyorsun ama agırlıkların hafıf geldı bana . kendıne yazık etme daha agır kaldırabılıcek bır vucuda sahıp gıbı duruyorsun gorunduğu kadarıyla.
    NOT: bende 4 aydır gıdıyorum spor salonuna.. 4 ayda cok farklı kaldırman gerekıyor kendımden gördgm kadarıyla

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 16:38 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 16:31 ----------

kullandıgın bır creatin yoksa bu urunu almanı tavsıye ederım agırlıkları arttırmanda yardımcı olur... http://www.bodybuilding.com/store/cellucor/c4-extreme.html

Son düzenleme: 21 Eylül 2012
  19. VgIsmaıl

VgIsmaıl Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul/Pendik
    :) Benim ki aralıklı aralıklı,ve kaslara ağır yüklemiyorum hemen 1-2 hafta alıştırcam.Sonrasında ağır basıcam Yarışmalara hazırlıcam kendimi mayısa kadar 2 Tane hocam benimle ilgilenecek :) bunlarda güncel foto

Sayfayı Paylaş