Evde yapabileceginiz Weight-Gainer

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve AlmostDone tarafından 26 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Herkese selamlar,

Başlıkta dediğim gibi evde yapabileceğiniz bi tarifim var ve kahvaltıda baya işe yarıyor ben yaklaşık 3 gündür kullanıyorum ama salondan arkadaş 2 ayda 10kg kadar almış ve toplam 10lira vererek 400GR bebe bisk. 2 yarım yağlı süt,2 adet muz,5 yumurta,ufak pakette bal aldım(3 gündür kullanıyorum sanırım yarın içinde yeterli olur) neyse Tarifi vereyim.

Olmazsa olmaz
    250ML-300ML süt(Karışımın katılığına göre ayarlarsınız)
    2 Yumurta(sarısı dahil)
    1-1.5 kaşık bal
    Yarım muz
    22-24 adet bebe bisküvisi
    çeyrek ölçek protein tozu

Bunları shaker'da hazırlarsanız iyi olur hepsini aynı anda atıp yaklaşık 2-3dk karıştırırsanız herhangi bi topaklanma vs olmaz.

Güç + protein süper ötesi bi karışım tavsiye ederim. weightlifter Ayrıca bilerek çeyrek ölçek protein tozu koyuyorum benim ki %70 protein %30 karbo kısacası 1 seferde fazla protein iyi değildir ve boşa gider. Isterseniz protein tozu atmazsınız sizin seçiminizdir.thums:

Not:Yumurta tadı hiç bir şekilde belli olmuyor.;)

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Forumda defalarca tartışıldı çiğ yumurtanın zararları Hâlâ kullanıyorsunuz!

Danny Boy bunu beğendi.
  3. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Güzellik ile söleyebilirdiniz. Bukadar sert çıkmanıza gerek yok değil mi? Gerekirse bir kaç dakika haşlarız problem ortadan kalkar..Rafadan yumurta diye birşey var.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:22 ----------

Ona bakarsanız Steroid ve ona benzeyen haplar vs'lerde zararlı ve yararlı yanlarıda var ama kullanan kullanıyor...

4. M£RT

M£RT Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Mantık doğru aslında çiğ yumurta zararlı diye tepki gösteriyoruz ve haklıyız da ama steroid kullanıcaklara birşey demiyorz :D Steroidde gayet zararlı :D

denizgnr97 ve AlmostDone bunu beğendi.
  5. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Eyvallah bi sözüm yok çiğ yumurta zararlı kuş gribi vs ama storeid? Neyse devamı gelirse olay kopar :)

6. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Burada arkadaş kesinlikle steroid kullanın yumurtayı çiğ yemekten daha yararlı mı demiş? Konu steroide nereden geldi ? carmelo114 size çiğ yumurta yememeniz konusunda uyarmış steroidden bahsetmiş mi? Ayrıca rafadan da yemeyin. Forumu okusaydınız haklı olduğunu anlardınız. Hap dediğin nedir amino asit mi ? Amino asitlerin ne zararı var öğrenebilir miyim veya bahsettiğin hap nedir?

https://www.bodyforumtr.com/vbforum...html?t=13024&highlight=sa%F0l%FDkl%FD+yumurta

muratcan.biceps, carmelo114 ve Danny Boy bunu beğendi.
  7. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle yorumun için teşekkür ediyorum ve o hap olayı sanırım burdan aklımda kaldı https://www.bodyforumtr.com/vbforum/sahte-achdon-dbol-thais-t2106.html ayrıca https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...Dkl%FD+yumurta bu konuda arkadaşın dediği gibi pastorize edilmiş olarakta kullanılabilir. Anlamadığım tek şey neden farklı bi çözüm bulmamanız eğer kötü bişeyse düzgün bi şekilde belirtebilirdi.. Son olarak ben sadece örnek verdim amacım farklı olan 2 şeyi karşılaştırmak değil :) Tek amacım kendi kullandığım birşeyi isteyen arkadaşlara aktarmaktı ama neyse ayrıca avukatlığın için Teşekkürler.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 01:36 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 01:34 ----------

Bukadar problem olacağını bilseydim gerçekten yazmazdım.duh

8. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Yumurtaları rondo gibi bir alete atıp un ufak edip öyle katabilirsin haşladıktan sonra. Pastörize yumurta ben aradım bulamadım. Bulabilen varsa kullansın. Ben iyiliğin için yazdım ama sen bilirsin. Yarın başına bir şey gelirse diye. Bu arada birisi doğru bir şey söylerse ona katılırım kimsenin avukatlık yapmama da ihtiyacı yok bence bu forumda :) Ama konu steroide yumurtadan nasıl geldi hala anlamadım :D Neyse biz uyarıyoruz sizi çiğ veya rafadan yumurta yememelisiniz diyoruz forumda uygulayacakların da bunu bilmesini istiyoruz ister uyarsınız ister uymazsınız siz bilirsiniz.

denizgnr97, AlmostDone ve carmelo114 bunu beğendi.
  9. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Verdiğin tarifi denicem teşekkürler. Çiğ yumurtaya gelince ben 1 aydır kullanıyorum hiç bir zararını görmedim,kişiden kişiye değişir.

10. Message

Message Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Aslında kişiden kişiye göre değil yumurtadan yumurtaya göre değişir. Hastalıklı olmayanlar denk gelirse sorun olmaz. Ama hastalıklıya denk gelirseniz hastalık bulaşacaktır. 100 milyon tane yeseniz bir şey olmasa da bir sonrakinde olmayacağı anlamına gelmez. Önlem almak varken kendinizi niye hastalıklara karşı açık bırakasınız ki. Steroidle karşılaştırmıştı arkadaş. Steroid kullananlar sürekli doktor kontrolünde kullanırlar siz çiğ yumurtayı tüketirken sürekli doktor kontrolünde misiniz rahatça tüketebiliyorsunuz. Madem ikisini karşılaştırmak istiyorsanız bende böyle örnekler verebilirim saygılar :)

AlmostDone bunu beğendi.
  11. AlmostDone

AlmostDone Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
    Yorumun için teşekkür ediyorum istediğim yorum şekli budur. Olayı büyütmeye gerek yok :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:20 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:18 ----------

Tamam uzatmaya gerek yok Yumurtayı tariften çıkarıyoruz arkadaşlar :)

Sayfayı Paylaş