evde yapılacak program önerisi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve DEJAWULT tarafından 15 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. DEJAWULT

DEJAWULT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    ben 14 yaşındayım vicudumun şekil alması için body e başlamayı düşnüüyorum.Bu forumu bir arkadaşım tavsiye etti.Ben size yaptığım hareketleri falan söyliyim.
    Günde 80 şınav, 80 mekik 130 kere ağırlık kaldırma(5 kiloyu 65+65=130 olarak)
    bide bi kol 7 dk olmak üzere toplam 14 dk (günde) powerball çalışıyorum.Bu hareketleri her hafta 5 er 5 er arttırıyorum.Powerball ı 1 er 1er.Acaba böyle devam mı etmeliyim.Spor salnuna gitme imkanm yk.Tavsiyelerinizi bekliyorum.Evde bide bi alet var yan tarafına ağırlık falan konulabiliyor yatarak kaldırılıyor goguse dogru.sonra halter var.Elimdeki aletler bunlar.Onerilerinizi belkliyorum.

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  3. DEJAWULT

DEJAWULT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ben burda hangi hareketi kaç defa yapacağımı anlayamadım yardımcı olur muunsuz?

4. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce

Linkteki bilgileri tam okumadın sanırım .

Evet Bu proğramı zamanı olmayıpta salona hasret kalan üyelerimiz için çıkardım Fakat kesinlikle umarım sizlere faydam olmuştur

Bu Proğramda Değişik kas guruplarına Kendi hacimlerine göre doğru baskıyı yapacak ağırlığı girmeniz için ayarlı dumbel kullanmanızı öneririm.

mümkünse 2 bölge arasında en az 20 dk dinlenmenizi öneririm örnek (göğüs 20 dk ara kol)

Setleri Yeni başlayacaksanız bir ay boyunca 3 x8 2. 4x8 3 aydan sonra 12-10-8-6 şeklinde yapabilirsiniz

1. ay 3x8 2. ay 4x8 3 aydan sonra 12-10-8-6 şeklinde yapabilirsiniz

Sayfayı Paylaş