Evde yağ yakımı için

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Zekomikyani tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Zekomikyani

Zekomikyani Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşım 16, yazın başında 82 kiloydum şimdi 78 oldum ama fazla spor yapamadan. Okulum 4'de bittiği için okullar açılınca spor salonuna da gidemeyeceğim.

2 adet 5kg dambıl aldım ve nalburdan da 2m ip aldım. Dambıllarla sitede gördüğüm kol, omuz sırt, göğüs hareketlerini yapıyorum. Ekstra olarak günde 5, 10dk ip atlıyorum.

Evde başka ne tarz egzersizler yaparsam diyetimle ile birlikte yağ yakım sürecim daha da hızlanır?

Son düzenleme: 9 Eylül 2009
  2. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
  3. Zekomikyani

Zekomikyani Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yorumunuz için teşekkür ederim. Evet, sitedeki çoğu dökümanı inceledim. Kendime yağ yakımı için şöyle bir program yaptım,

Dumbbell Side Bends(ağırlıkla yanlara eğiliş) - 5dk (iki adet 5kglik dambıl9
    Flat Bench Abdominal Leg Pull Ins(yatarak ayakları karna çekme) - 10x5
    mekik - 15x5
    Dumbbell Curls(iki elde iki dambıl aynı anda kaldırıp indirme) - 15x4 (İki adet 5kglik dambıllarla)
    ip atlamak - 20dk

bu programı ve diyetimi uygulamamın faydası olur mu? Birde yağ yakıcı kullanmam size faydalı olur mu? Çevremdeki herkes yaşım 16 olduğu kullanmamı söylüyor ama hocalarımız fikrini de almak istedim.

Not: Diyet listemi ve fotoğraflarımı da ekleyebilirim.

Saygılar..

4. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Yağ yakımı için aerobik egzersiz yapmalı ve kalori alımına dikkast etmelisiniz.

Beslenme programınızı ve resimlerinizi de paylaşırsanız daha yapıcı yorumlar gelebilir.

5. etafaz

etafaz Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    100 tl civarı bir bisiklet almanı öneririm. Bende evde dumbell ile kara kara düşünüyordum ama sonunda gidip bir bisiklet aldım. İnan çok işe yarıyor. Dumbell yardımıyla süreç 3 katına çıkar bu da motivasyonunu etkiler

Sayfayı Paylaş