evde spor yapmaya çalışıyorum yönlendirmeye ihtiyacım var

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve kassız85kiloolanadam tarafından 13 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. kassız85kiloolanadam

kassız85kiloolanadam Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    değerli ustalar, öğrenciyim ve son 1 yıldır çok istememe rağmen bir salona gidemedim. şartlar izin vermedi kısacası. en sonunda kafaya taktım madem gidemiyorum evde yaparım şınav mekik barfiks bi de çömelme hareketi var onuda yeni öğrendim bunlar kasları çalıştırmak için yeterli olur sanırım diye düşünüyorum. barfiks çekemiyorum zaten şimdilik zıplayıp yavaşça kendimi bırakma evresindeyim. şınav 5 tane ancak çekiyorum. mekik ve çömelme de 10 tane. hepsini 3 er set yapıyorum. şuanda hamlık sonrası yapılan ilk sporun ağrıları var:). şuan 87 kiloyum boyum 1.86 yaş 24. boy kilo normal gibi fakat göbek ve yanlar fena elimi nereye atsam yağ :) boynumda bile yağ var yani o derece. nasıl bir program uygulamalıyım. bir de sigarayı bıraktım 36 gün oluyor onun etkisiyle kilo almaktan korkuyorum öyle diet yapabilecek bir durumumda yok tipik öğrenci olarak ne bulursam yiyorum. önerilerinizi bekliyorum.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş