Evde spor yaparken destekleyici sporcu ürünleri kullanımı hakkında yardım.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Palermo tarafından 11 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Palermo

Palermo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle,merhaba evde spor yapıyorum . bir mekik aletim, kondüsyon bisikletim. barfiks cekmek için( kapı arasına takılan aparat)ve dambıllar var. spor salonuna gidebilecek vaktim yok iyi sonuç alabilmek adına sporcu takviye gıdaları almak istiyorm yardımcı olabilirmisniz? Tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum ...Teşekkür ediyorum.

2. Duke Nukem

Duke Nukem Üye

Beğenileri:
    91
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yüzme
    Ek besin almana gerek yok, paranı boşa harcamak yerine kendine iyi bir çalışma rutini ve beslenme programı yaparak ve bu plana disiplinli şekilde uyarak iyi sonuçlar alabilirsin.

3. Dr.Science

Dr.Science Üye

Beğenileri:
    90
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci (Tıp Fakültesi)
    Yer:
    Hatay
    Eğer gerçekten verim alıyosanız çalışmanızdan, hedeflerinize göre kullanmanızda bi sakınca yok görüşündeyim :) ( Tabi ki altyapınız var ise)

4. thelmessos

thelmessos Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ben de gerek olmadigini dusunuyorum. Maalesed ABDde 2 kilosunu 20 dolara alabildigin tozlar burda dunyanin parasi. Ama yine de para sorundiil dersen protein tozu alip antremandan hemen sonra su veya sutle icebilirsin.. Kana karismasi 40-60 dk. Alir. Proteini ictikten bi saat sonra hemen protein icerikli bi yemek yersen, sabah geciktirmeden kahvaltini yaparsan fayda gorecegini dusunuyorum.

Sayfayı Paylaş