evde spor ne derecede yararlı olur

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve musty 35 tarafından 28 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. musty 35

musty 35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iyi forumlar siteyı 1 senedir takıp edıyorum ama mesaj olarak aktıf deılım. zaman sorunu yüzünden salona gıdemıycem evde alet almayı dusunuyorum kipada spor malzeme bölumunde göğüs hareketlerı yapılck bı sistem gordum göüs üst göüs ve sıkıstırma yapabılıyorsunz fiyatı 99 ytl idi ama pek saglam gelmedı gözüme max 130 kılo takılabılır dıo bende zaten o kılolara uzun surede cıkarım bunun yanında düz bar z bar vs gereklı kılolarıda alıcam evde paramı bosamı harcamıs olurum sizce ılla salon şartmı sımdıden tesekkürler iyi forumlar

2. musty 35

musty 35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okuyan var cvb yok sanırım

3. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Evde spor yapmak faydalımı diye birşey yoktur nerdede yaparsan yap faydalıdır..Sadece evde çalışmak senin motivasyonunu düşürürse dezavantaj sağlayabilir kimisi var yıllardır salona gidiyor kimisi evde 1 yılda onu solluyor yani kısaca evde çalışılmaz tembellein uydurduğu birşeydir öss sınavında dersaneye gitmekle gitmemek gibi birşeydir tamamen senin karakteristik yapına bağlı birşeydir...yanlız 99 tl dediğin şey nedir neden okadar ucuz link varsa ver bakalım..Dediğim gibi dotum salonda çalışmak gibi bir mecburiyet yoktur çalışan adam heryerde çalışır buna şüphen olmasın..Yanlız salonlarda pek pahalı değil tamamen tercih meselesi..kolay gelsin.

4. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    isteyen adam hicbir alet olmadan kendi vucut agirligiyla sinav mekik squad dips barfiks yaparakda calisir.

5. musty 35

musty 35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben zaten spor yaptım daha önce 5 ay kadar süreli ama o sıra zaman vardı yaptım. suan salona gıdıcek 1 2 saatte olsa zaman yok o yuzden bıraz kararsızım spor yapmak ıstıyorum o yuzdende evde yapmak zorundayım dedıim alet ise hepsiburada com da kondısyon aleletıri bölumunde mevcut orda 160 ytl

Sayfayı Paylaş