Evde Sirt Calismak

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bodyfreak tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Flexor'un evde sirt calismasi programini okudum fakat hic tatmin olmadim cunku o programı uygulamak icin gercekten kuvvetli olmak gerek.Genel de barfiks hareketleriyle duzenlenmis program.Ben acikcasi o kadar barfiks cekemiyorum ve evde sirt calisirken sorun yasiyorum.

Programim

Deadlift 12-10-8-6 (Bu hareket sirt hareketi olarak geciyor bircok yerde fakat ben sirtima cok az vurdugunu dusunuyorum.En cok belime ve bacagima vuruyor.)
    Bent Over Barbell Rowing (Bunda ise sıkıntım yuksek agirlikla yaparken belim agrimaya basliyor.Bir de sizce bu hareketi Rever Grip olarak yapsam daha iyi verim alirmiyim sanki oyle yapinca sirta cok fazla vuruyor gibi)
    One Arm Row 12-10-8-6(Bu harekette bir sıkıntı yok)
    Antremanin sonunda barfiks cekicem daha cekemiyorum barfiks diregi yok.

Sizce bu program bir sirt programi icin yeterli mi bir de soyle bir sorun var.Herkesin bildigi gibi gogus kaslarini calisirken sirt ihmal edilirse ilerde durus bozukluklarina yol acar.Bu sirt programi onu dengeler mi sizce ?

2. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar yardim edebilecek yok mu ? Soyle evde yapilabilecek(barfikse cok bagli olmadan) yapilabilecek bir program ya da tavsiyeler..

Sayfayı Paylaş