Evde Kol ve Karın Kası

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve TRmilitary tarafından 7 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Forumunuza yeni üye oldum umarım bana yardım edersiniz :)
    Sorunumu anlatıyorum; Yaşım 15 1.74 boyum 60 civarıda kilom var.Evde kol ve karın kası yapmak istiyorum.Ayak kasım var allaha şükür:D
    -Yemek seçme gibi bir huyum yok her şeyi yerim . Basketbol & Yüzme ile uğraşıyorum.Ama pek bi düzeni yok 1 haftada 2-3 kere yada haftada 1 kere gibi rakamlar oynuyor.Elimde bulunan el pensesi var gerekirse dambılda alabilirim.Evde kol ve karın kası yapmak istiyorum sabırlıyımdır.
    -Birde bazıları diyor,gelişme çağındasın yapma boyun kısalır bazıları yap boyun kısalmaz gibi laflar söylüyorlar hangisine inancağıma karar veremedim.Bana önerebileceğini bi tavsiye varsa iyi olur.Yoksa 1-2 sene daha bekliyip 17 yaşımdamı başlıyım spora ?

Saygılar..

2. skull

skull Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    38
    Keşke bu kadar uzun yazmak yerine forumun yeni başlayanlar kısmını yada evde dumbell ile çalışma kısımlarını okusaydın.Armut piş ağzıma düş mantığı bu spora çokkkkkkk uzak.

3. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yaşımdan dolayı tereddüt ettim .Yoksa oralara baktım . Acaba 1-2 sene daha beklememmi gerek ?Yoksa başlıyımmı ?

4. By_MaLi

By_MaLi Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Bence her gün 3 4 set Şınav çek ısındıktan sonra şınav dinlen sonra karın egzersizi yap dinlen tekrar şınav ö yle öyle git şınav iyidir.17 yaşında salona yazılıpı ağırlıklara başlarsın benim düşüncem bu.

5. van_damme34

van_damme34 Yeni Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    bende aynı düşüncedeyim şınav mekik barfiks işe yarar düzenlide yemek ye body e 17 yasında filan başla ozamana kadar yinede öyle böyle bi altyapıya sahip olursun.

Sayfayı Paylaş