Evde Kendi İmkanlarınla Vücut Geliştirme Programı ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve savesone tarafından 25 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. savesone

savesone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11

Öncelikle;

Kilo:52
    Boy:1.69

Biraz zayıfım, kas yapark kilo alabilirsem çok güzel olur.Hafta içi sabah 7'den öğlen 14 arası okul olduğu için doluyum diğer saatler boşum.Hafta sonları full boşum programı ona göre yazarsanız sevinirim.

Elimdeki malzemeler ise şunlar ;

Atlama İpi

2 Tane 5kg'lık Dumbell

El Yayı

Diğer yay

Ve de bu yaydan var

Birde protein tozu almayı düşünüyorum malum çok zayıfım evde çalışmayla dozu yüksek olmadıkça protein tozunun zararı olurmu ?

Birde bana göre bir yemek programı yazarsanız çok sevinirim protein ağırlıklı kilo almak için vs. Sabahları yumurta yiyebilirim öğlen ise nuget akşamları yine yumurta mantar gibi.

2. brhmcr

brhmcr Guest

Aradığın herşey yeni başlayanlar formunda.iyi okumalar.

3. Cup

Cup Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    protein tozu kilo aldirir ama kullandigin miktarin karsiligini veren bir antreman yaparsan kaslarin cabuk gelisir kaliplanirsin yoksa yaglanirsin diye biliyorum bence fitness a gitmeden kullanma protein tozu bileninden canlidestek al derim

4. brhmcr

brhmcr Guest

Yanlis biliyorsun, protein tozu kilo filan aldirmaz. Toplam kalorin kullandigindan fazla olursa kilo alirsin. Hacim filanda yaptirmaz.Alti ustu protein eksigini giderir. Cok okumak lazim cok sevgili uyeler.

5. savesone

savesone Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bilgili kişilerden biri link atarak veya başka türlü yardım edemezmi ? SAbah 30 tane şundan akşam 20 tane şundan vs. ??

6. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123

Sayfayı Paylaş