Evde isteksizlik

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve mehmetask tarafından 17 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Arkadaşlar evde yapıyorum yaklaşık 3-4 aydır sadece büyük kas gurublarında çok zorlanıyorum göğüs ve kanat ta ve bu beni isteksiz yapıyor antremanı yarıda bırakıyorum
    şimdi 25 kg bench yapıyorum ama evde olduğum için set bitiyor barı nereye koyacağımı bilemiyorum bi yerime düşecek diye korkuyorum sonra 4.5. setten sonra saten dmbell falan kalmıyor makine olsa sorun değil ama dumbeller allah korusun bi kaysa omuz falan kırılır bu beni isteksiz yapıyor ama bicep omuz falan çalışırken zevk alıyorum :D ilçedeyim saon yok kimse salona yazıl demesin :D İsteksizlik artık çok olaya aşladı sizede oldumu siz neler yapıyorsunuz _?

2. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bol bol motivasyon videoları ve filmleri izleyin
    çalıştığınız odada dikkat dağıtıcı şeyler olmasın mümkünse tv yada bilgisayarda
    mümkünse odayı spor salonu gibi yapın ağırlık istasyonu bench sehpası bar dumbelll seti alın böyle güzel süsleyin odayı:D
    spora devam ettikçe kavuşacağız güçlü fit vücudu düşünün

2157 bunu beğendi.
  3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  4. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103
    Evde çalışıyorsan her zaman temkinli olmakta fayda var. Ama ev, salon fark etmez, bu sporu istikrarlı bir şekilde devam ettirirsen somut sonuçlarını en fazla bir senede görürsün. Ben de evde çalışıyorum, 50 ile başladığım bench'te şimdi 100'e çıktım. Evde olmaz diye birşey yok, sen yeter ki belli bir düzen oturt ve bunu aksatmamaya gayret et.

5. mehmetask

mehmetask Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    pazara gitmek
    Yer:
    Aydın
    Herkezin yorumları için ayrıca bi teşekkür ediyorum ama nasıl diyeyim büyük kas gruplarında dumbell ve uzun bar ile hareket seçeneği az ve sıkıyor ben göğüs hareketinde 4.5. setten sonra nasıl diyeyim mesela makine olsa makineyi ittirmen lazım ama dumbel yada barda tutman lazım sonrada ittirmen :SS düşürecem die korkuyom ağırlığı indirecem budan sonra belki yararı olur

6. By.Bordobereli

By.Bordobereli Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Benim msn adresimi ekle ondan sonra bana yaz ben body forumtr mden diye ben sana süper müzikler atayım yabancı yerli melodi falan filan ama çok gaza getirir seni MSN [email protected]

7. münzevi

münzevi forum Kurdu

Beğenileri:
    707
    Ödül Puanları:
    103

Doğrusu başka başlıklarda yaptığın dini tavsiyelerle bu teklifini bir türlü bağdaştıramadım. Tek ihtimal henüz genç olup bazı şeylerin daha tam yerine oturmaması gibi duruyor, ne dersin?

8. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    evde çalıştıgım zaman daha çok motive oluyorum nedense kendi istediğim müziği açıyorum daha rahatım sıra beklemekde yok

Sayfayı Paylaş