Evde Göğüs Kası yapmam İçin

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve zorkurt tarafından 8 Mart 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. zorkurt

zorkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saygıdeğer forum üyeleri sizden isteğim evde göğsümü nasıl çalıştırabilirim şuan tek yaptıgım hareket sandalyeye ayağımı koyup şınav çekmek ama bir faydası yok gibi günde 4x25 yapıorum bunu en etkili yöntem nedir baklavalarım var ma göğüs yok malesef yardımcı olursanız çok sevineceğim şimdiden saolun.

2. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
  3. zorkurt

zorkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kürşat kardeşim saol bilgin için peki benim çektiğim şınavın (sandalyeye ayaklarımı koyarak) sayısını arttırırsam ne kadar bir sürede değişimi görürüm

4. qwaxs

qwaxs Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    VG sabır işidir yapıyım hemen şişsin diye birşey söz konusu değil sorduğuna gelince sadece şınavla olucak iş değil bir salona yazılmanı tavsiye ederim.

5. zorkurt

zorkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    peki evde yapabileceğim en etkili yöntem nedir ?

6. Kursat38

Kursat38 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    şınavla olucak iş değil derken zorkurt hacim yapmak istemiyor eğer hacim yapmak istese evet tek başına şınavla olmazdı ama sert bir göğüs için şınav evde yapılabilecek en uygun harekettir...

---------- Post added at 15:04 ---------- Previous post was at 14:57 ----------

sadece göğüs kaslarını düşünme bütün vücudunu çalıştırabileceğin bir program hazırla ve 1 ay ona devam et ama programa başlamadan önce ölçü al sonra 2. ay yeni bir program yap yani her ay programını zorlaştır şınav ayaklarını yükseğe koyarak yada senin yaptığın gibi sandalyeye koyarak yaptığında üst göğüs kaslarını çalıştırırsın değişim görmek istiyorsan baya beklemelisin hemde şınav yapıyorsan baya bekliceksin dediğim gibi bir çift dambıl alma imkanın varsa al onlarla çalış onun yanında şınav vb. vücut ağırlığınla yapabileceğin hareketleride programına ekle.

7. sqols

sqols Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Doha
    en azindan sirtina bir agirlik koy, canta icine koyup sirtina alabilirsin ama bu sefer de bileklerine binen yuk cok artacak, bileklerinde sorun olusturabilir, sonuc olarak en iyisi cesitli sinav varyasyonlarini beraber ve agirlik ile yapmak ama kisa ve uzun vadede iyi bir gelisim bekliyorsan zor

8. zorkurt

zorkurt Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saolun dambıllarla hareketlere baktım onları yapıyorum dediğiniz gibi çok saolun

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:49 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:39 ----------

saygıdeğer abilerim birde sizden bişe öğrenmek istiyorum diyorsunuz ki mesala kaslı ama zayıf birine kilo yok ama kilo olunca yağ oluo peki düzenli kilo nasıl alınır vicudumuzda yağ olusmaması için kesinlikle uzak duracağım şeyleri yazarmısınız özellikle karın egzersizleri beslenmeye dayanıo şayet yağ olursa baklavaları çıkartmak imkansız gibi bişe peki ben ne yemeliyim ne yememeliyim kilo 65 yaş 18 boy 1,71 biceps 31 cm bel 76 cm ölçülerim bunlar.

Sayfayı Paylaş