1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Evde Dumbell çalışmalarımın Sonucu Lütfen Yorum !

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve seko_body.54 tarafından 8 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. seko_body.54

seko_body.54 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İSTANBUL TÜRKİYE
    Evde 3 Aylık Çalışmalarım Sonucu Ortaya bu görüntü çıktı ancak hiç memnun değilim istediğim kadar yoklar ve çok göbek var sarkıyo resmen bi türlü eritemedim önerilerinizi bekliyorum.
    Boy:1.68
    Kilo: 72

2. GallienoFerri

GallienoFerri Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Eleştiri konusunda çok başarılı olduğumu iddia edemem ama düşüncelerimi paylaşayım. 16-17 yaşında birine göre bicepslerin kalın görünmesine rağmen, kol bölgesindeki bu kalınlık vücudundaki yağ oranının fazla olmasından kaynaklanıyor. Zaten genel olarak bakıldığında vücudun yağlanmaya müsait duruyor.
    3 aydır çalıştığını söylemişsin, kolunu büyütmek (kolunu ön planda tuttuğun için örnek olarak bunu veriyorum) için bu süre elbette yeterli değildir. Diğer bölgeler için resimlere bakarak yorum yapmak mümkün değil. Dikkat etmediğin bazı hususları ortadan kaldırsaydın biraz daha iyi durumda olabilirdin ama yine de tekrar edeyim ne kadar dikkat edersen et, bu süre yeterli değil. 17 yaşında olmanın verdiği hevesle bu spora başlamışsın ve hızlı sonuç istiyorsun, seni çok iyi anlayabiliyorum. Ben de bu spora ilk 17 yaşında başlamış ama hızlı sonuç istememin kurbanı olup sporu bırakmıştım, o yaşlarda(yani şu an senin yaşında) insan sabredemiyor.
    Göbek konusuna gelince sitede o kadar çok öneri var ki, bu konuda bilgi sağlaman kolay.
    Gelişim konusunda da sana bir kaç öneri: Hareketleri kesinlikle nizami yap, mesela bir ihtimal biceps çalışırken dirseklerini oynatıyor olabilirsin. Sonra, beslenme konusunda bir çok kişiden daha dikkatli ol çünkü yapın sanırım yağlanmaya oldukça müsait. Spor aktivitelerine daha sık katılabilirsin. Yüz, basketbol oyna, koş vs. Bunlar hem yağlanmayı önler, hem de vücut gelişimine katkıda bulunur.

3. george_bush

george_bush Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    bence biceps kendini gösteriyor, genel olarak vücut geliştirmeye müsait bir altyapın olduğunu düşünüyorum,bence çok ağır olmayacak şekilde çalış ve preslerden kaçın.daha ziyade vucut ağırlıyla yapılan ekzersizlere yönelirsen(şınav,mekik,barfiks,koşu) hem daha atletik bir hale gelirsin hem de boyunun uzamasının önüne geçmemiş olursun.başarılar dilerim..

4. muratonturk

muratonturk Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    matematik öğretmeni
    Yer:
    manisa-salihli
    biceps, omuz ve trapezler güzel, çok daha güzel olur diyorum gelecekte.... önerim ise salonda çalışmandır çok daha güzel olacak diyorum.. yalnız ilk resimde dilini dışarıda unutmuşsun..

aŞoT34 bunu beğendi.
  5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Resim ekleme kurallarini okuyun lütfen.
    Basliginizi tekrar actirmak icin, bana PM atabilirsiniz (kurallara uygun resimlerle)

-Kilit-

saydam bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş