Evde devam edeceğim!!!

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Gookhan34 tarafından 20 Ocak 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar fazla miktar para ödediğim için spora evde devam etmeye başladım. 9 kilo verdim 2.5 ayda diyet ve sporla spor dediğim ise bodyidi hem ağırlık hem kardio yapıyordum. Diyeti hiç bozmadım aynen devam diyetimle günde 500 kalori verebiliyorum evde bisikletle 500 kalori yakabiliyorum böyle devam edeersem hesaplamaya göre 5 ayda 22 kilo veriyorum sizce ağırlık kaldırmadan böyle kilo versem sorun olurmu sarkma falan fotoları koycam bir vücuda bakın. Ve spor salonundaki gibi etki görürmüyüm sonuçta ordada aynı şeyleri yapıyordum ? http://e1301.hizliresim.com/15/n/j4l7s.jpg

2. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Sarkma olmaz , yanlız 5 ayda 22 kg bence fazla verilmiş olucak ayda en fazla 4 kg verseniz vücut yoksa tepki olarak izler çıkarıcaktır bende çıkmıştı.Evde yapabileceğiniz bir çok antreman türü var :D araştırmanız tavsiye olunur.

3. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    20 de olabilir tabi çünkü günde 1000 kalori haftada 7000 kalori vermiş oluyorum ayda 4 kilo olur :) Diyet ve sporu bozmucağım için kesin konuşuyorum. Fakat endişem sadece kardio çalışıcam ağırlık kaldırmıcam bir sıkıntı olur diye korkuyorum :/

4. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Hayır birşey olmaz ama kas kütlesi geliştirmemendeki amaç ne ? zamanın felan mı yok yoksa istemiyor musun?Evde uygulayabileceğin çok güzel vücut ağırlığı ile yapılan antremanlar var.

5. Gookhan34

Gookhan34 Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Malzemem fazla yok 2 adet dambıl 1 barfiks bar bide şişelerle yaptığım bench halteri :)

6. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Aletsizde çok rahat vücut geliştiriliyor.Çok muhteşem hareketler var tavsiyemdir temel hareketlerin yanına 2-3 hareket ekliyerke haftada belli günlere bölüp vücudunun bölgelerini girmen.Dips/Arkakol-Şınav/Göğüs-BarfiksBiceps/Biceps-Barfiks(widepullups)/Sırt-Squat/Bacak(Ağırlıksız işe yaramıyor gibi görünsede çok işe yarar)-Mekik/Karın.Bi omuz için compoud vücut ile yapılan bi hareket bulamadım :) ve dumbellın ve barın varken yapabileceğin mükemmel programlar var.Ama nolur hacim aşırıbeklemezsin zaten ağırlığın olsada :D kolay bir iş değil kısa sürede mümkün değil.Ama çok güzel kas gelişimi alırsın tabi programı düzgün oluşturursan ben burda sadece örneklendirdim ve temel hareketleri verdim.

Sayfayı Paylaş