Evde Calisan Biri Program Degistirirken Hareketleri Nasil Secmeli

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve bodyfreak tarafından 1 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. bodyfreak

bodyfreak Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaslar konunun basliginda da oldugu gibi diyelim evde calisiyoruz.Dumbell Set,Barbell,EZ Bar ve Fonksiyonel Sehpamız var.Uyguladigimiz program bitti diyelim.Yeni program uygularken nelere dikkat etmeliyiz.Yani tamam bir suru hazir program var fakat en dogru hareketi nasil bulabiliriz.Mesela bir gogus antremani icin 3-4 hareket bana uygun.Bench Press gene programda mutlaka olmali mi Fly hareketleri olmali mi ?Mesela ben daha dogru duzgun Flye hareketini yapmadim 7 aylik bb sürecim boyunca.Zaten 7 aydir yapiyorum.Bu konuda biri yardim edebilir mi acaba ?

2. ProteinCanavarı

ProteinCanavarı Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    Bu işi evde yapcaksan zaten belli başlı hareketlerle idare etmen gerekir temel hareketleri yapabilirsin ancak alternatifin olmaz. Tutupta butterfly yapamazsın evinde chest press yapmak yerine bench prest yapıcaksın çokta anlaşılmayacak bişey yok bence alternatif hareket istiyosan spor salonu şart.Bana kalırsa sık sık program değiştirme set sayılarıya oynayarakta vücudu şaşırtabilirsin iyi antremanlar.

Sayfayı Paylaş