Evde calısmak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mharman tarafından 23 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. mharman

mharman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar vg ile 4 ay uğraştım salona gittim geçen sene ancak zaman ayıramadığım ve evimle salonun uzaklığı fazla olduğu için bıraktım,tekrar başlıcam ama evde devam edicem çalışmalara 50 kiloluk ağırlık seti sipariş ettim 2 kısa 1 uzun bar aldım,forumda evde çalışmak için programlar var onlardan kendime uygun programı yapıcam?Sizce birşeyler olabilirmi bu konuda bazı arkadaşlarım evde olmaz boşuna almışsın gibi laflar edince üzüldüm sizin düşünceleriniz de benim için çok önemli

2. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Bence kafana takma öyle diyenleri...elbetteki evde çalışlıarakta birşeyler elde edebilriisn,herkes salona gitmiyor gerek maddi ,gerekse iş ve okluldan dolayı ...

kimseye aldırma madem imkanın yok,madem malzemelerini alıyosun evde de ilerleme kat edebilirsin...

ancak o arkadaşların salonla ev arasında mukayese etmişler ise tabik ihak veririm..salonun yerini tabiki ev tutmaz ..ama evde gelişme olmaz demek saçmalık olur..forumda bir çok kişi var evde çalışarak çok başarılı vücular elde eden...

karar senin..
    saygılar..

Cidade de Deus ve SouL61 bunu beğendi.
  3. SouL61

SouL61 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    TİCARET
    Yer:
    TRABZON
    ohoo. kim demiş olmaz die. benim abimin dumbeli bile yoktu sadece barfiksle vucut yaptı. barfiksin dolu çeşidi var. senin dummbelin uzun barın her şeyin var. bir yığın hareket var .. öyle birde gelişirsin ki.. onlar seni kıskandıkları için öyle demiştir. güzel araştırmanı yap.. her bölge için yapılcak antrenmanlar var.

demircan256 bunu beğendi.
  4. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Düzenli beslenme ve çalışmana dikkat edersen evde de olsa gayet başarılı bir vucut elde edebilirsin.

Evde spor olmaz diye bişey yok . Arkadaşlarına aldırma çalışmaya başla..

5. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Evde olmaz diye birşey yok ama evde salon gibi daha detaylı kasları bölüp çalışma imkanımız az kısıtlı belli başlı harketleri yapıyoruz evde güzel alt yapı yapılır güzel vücüt yapanlarda var forumda ama bunların sayısı az

evle salon eşit olamaz ama evdede vücüt yapılır

salonun en çok sevdiğim yanıda hem yardım edenler var basmadığımız ağırlıkları basabılıyoruz hemde rekabet oluyor eğlencelı oluyor gaza gelıyorsun :)

demircan256 bunu beğendi.
  6. CASSER

CASSER Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Muğla
    Bende katılıyorum evde çok rahat gelişebilirsin sahsen sohbet ettiğim kişiler var salona gitmeyip evde çalışarak gayet güzel görünen vücuda sahip olan kişiler.

7. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz Başlığınızda acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için son kez uyarıyoruz. Forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Sayfayı Paylaş