Evde 3 ay egzersiz

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve xman tarafından 6 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. xman

xman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkeze merhabalar,

Hemen konuya giriyorum 1,80 boyundayım kilom 75 Aralık ayında askere gidicem bu süre zarfında evde kendi kendime antreman yapmak istiyorum.özellikle bel ve kalça bölgem yağlı onun dışında pek bir yağ sorunum yok ...hedefim bu 3 ay zarfında mümkün olduğunca yağları eritip vücuttaki kas oranını arttrımak ( özellikle kolları) bana evde yapmak için ne gib bir egzersiz ve beslenme biçimi önerirsiniz...şınav ve mekik çekmekte pek sorun yaşamıyorum seri halde nizami 50 şınav 30 mekik çekebiliyorum bunun üzerine nasıl ekleme yapabilirim set düzenim nasıl olmalı ve son olarak TRIBULUS takviyesi yapmak istiyorum testosteron seviyesini yükseltip kas oranını ve dayanılıklığı arttrımak için...bu ilacın herhangi bir yan etkisi olur mu? ve kullanım sırasında uyarılan hormon bezleri kullanım bittikten sonra da aynı aktiflikte çalışmaya devam eder mi?

Kusura bakmayın biraz uzun özet geçtim şimdiden teşekkürler...

2. xman

xman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ekleme yapmayı unutmuşum...TRIBULUS u hangi dozajlarda kullanmamı tavsiye edersiniz...

3. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
  4. xman

xman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevabın için teşekkürler...evde kullanabileceğim tek alet 5 kg lık dumbbell..onun dışında şınava ve mekiğe yönelicem...hangi setlerle kaçar defa önerirsiniz..?...

5. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş