Evde çalıştığım program ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TRmilitary tarafından 10 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar yaklaşık 3-4 haftadır evde aşşağıya yazacağım programla çalışıyorum bu program ne derece yeterli diye size sorayım dedim

4x20 Şınav 4x30 Şınav ( koltukta ayaklar yüksekte ) 4x25 mekik .

Haftada 3 kez yapıyorum bu hareketler acaba yararı olurmu yoksa boşamı yapıyorum.Elimde alet bulunmuyor. 95 doğumluyum kaslara bi etkisi olurmu

Cevaplaarınızı benim için çok önemli lütfen biraz önem gösterin konuya .

2. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    25 yaşındayım deseydin bi faydası olmaz derdim ama 15 yaşında ve gelişimin en hızlı olduğu yaşlardasın vg olaraktan tam olarak istediğin sonuçları alamasanda bünyeni alıştırman çok önemli ilerde salona gitme gibi bi imkanın olurda yada malzemeleri temin etme gibi durumların olduğunda bu yaptıkların sana altyapı olacaktır. Bu hareketleri düzenli ve doğru şekilde yaparsan vücudun kendini bırakmaz.Başarılar...

3. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli yorumunuz için teşekkür ediyorum.

-Başka yorum yapacak olanınız varmı acaba. Belirttiğim gibi yorumlarınız benim için önemli sonuçta bu işle uğraşan insanlarsınız.

4. ErcinTT

ErcinTT Yeni Üye

Beğenileri:
    315
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara/Batıkent
    Elbetteki olur.Belki çok fazla gelişme sağlamaz ama hem definelik acısından hemde sağlık acısından sana çok yararı olur.

5. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    imkanın varsa barfiks de ekleyebilirsin çok harika olur. ama triceps dips mutlaka ekle programına mide için leg raise ekle . bacak istersen squat ekle vucut agırlıgınla yaparsın.

6. TRmilitary

TRmilitary Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim.Yalnız kafama takılan bi kaç soru var triceps dips ne derece bi fayda eder kollara ? Ayrıca antremandan sonra ne yemem gerkiyor ? Genelde yemek yemerim evde çalıştıktan sonra.Yemek yemezsem mutlaka bal reçel tahin pekmez gibi enerji veren yiyecekleri tüketiyorum . Sizce yaptığım bu beslenme doğrumu antremandan sonra?

Saygılar...

7. judgementday

judgementday Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    53
    Vücut ağırlığınla görüntü olarak gayet fit bi vücuda(plaj vücudu) sahip olabilirsin ama barfiks dips leg raise yazmışlarya onlarıda programına ekle sadece şınav mekik az.

8. destan30

destan30 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    28
    selam ben de şöyle bir program uyguluyorum150 yarım mekik ve ip atlama 25 şınav yanlara esneme.hergün yürüyorum.5 ay bu programı uygulamayı düşünüyorum ne dersiniz.

Sayfayı Paylaş